У Києві успішно завершилась V Міжнародна науково-практична конференція «Ягідництво і переробка: технології та інновації»

 У Києві успішно завершилась V Міжнародна науково-практична конференція «Ягідництво і переробка: технології та інновації»

Традиційно, на завершення року, медіагрупа “Технології та інновації” організувала вже П’яту Міжнародну науково-практичну конференцію «Ягідництво і переробка: технології та інновації». Упродовж двох днів, 9 та 10 грудня, ягідники та садівники з усіх куточків України беруть участь в інтенсивному обміні досвідом і технологіями.

На Конференції зібрались більше 50-ти компаній-партнерів, загалом – понад 400 учасників  з України, Молдови, Білорусі а також спікери з України, Італії, Польщі та Нідерландів.

Першого дня конференції, 9 грудня, відбулась пленарна частина з’їзду, що проводилась у трьох залах готельно-ресторанного комплексу «Верховина».

На секції «Ягідництво і переробка: технології та інновації – сучасні технології ягідництва – гарантія успішного ягідного бізнесу» учасники заслухали виступи експертів ягідного ринку, керівників ягідних господарств про ягідні культури.

У другій секції відбувався Конгрес із заморожування та холодної логістики ягід «Переробка та заморозка. Створення доданої вартості шляхом переробки ягід: різні бізнеси – різні можливості», де обговорювати тенденції ринку заморожених ягід в Україні, експорту заморожених ягід та перспективності цього напрямку. Експерти дискутували про те, чи вигідно мати власні заморожувальні потужності на підприємстві.

У третій секції проводилась виставка сільськогосподарської техніки, обладнання, матеріалів і продукції для ягідництва, садівництва та переробної галузі.

 «V Міжнародна науково-практична конференція «Ягідництво і переробка: технології та інновації» триває: в трьох залах іде напружена робота! В головній говорять про новітні системи догляду за насадженнями, в іншій – про заморожування ягід і перспективи їх експорту на ринки світу, а в залі виставки, наче у вулику, партнери спілкуються з ягідівниками на своїх стендах. Надзвичайно інтенсивно і насичено!», – поділилася враженнями одна з організаторів конференції, Катерина Конева.

Другого дня з’їзду, 10 грудня, учасники конференції вирушили у бізнес-тур на провідні ягідні та переробні підприємства України: ТОВ «Нікдарія» (ТМ iBerry), що є одним із найбільш технологічних господарств України й спеціалізується на вирощуванні лохини та спаржі, та СВК «Ягідки» (TM Big BLUE), що є органічним виробником лохини.

Під час відвідин підприємства «Нікдарія» учасникам продемонстрували роботу сортувальної лінії, процес пакування та охолодження ягід. Потім керівники підприємства продемонстрували саму плантацію лохини, провели майстер-класи з обрізки та розповіли все про особливості ведення бізнесу.

Керівник компанії «Нікдарія» Ігор Ніцкевич поділився з учасниками бізнестуру досвідом успішного ягідництва та розповів, як увійти до п’ятірки найбільших ягідних господарств України. 

Під час екскурсії на СВК «Ягідки» засновник та керівник господарства Олег Науменко поділився з учасниками бізнестуру успішним досвідом ведення ягідного бізнесу. Агроном Ігор Луцько провів майстер-клас із обрізки лохини. А Вадим Бойко, директор компанії «ПрофПолив», розповів про роботу системи фертигації, що встановлена у компанії СВК «Ягідки», а також про накопичувальний басейн. Фахівець розказав про нюанси роботи автоматизованих систем, пояснив, як саме вони працюють та приносять реальні результати, – якщо надавати правильну агрономічну, технічну підтримку та сервісне обслуговування.

Організаторам бізнестуру подарували торт з логотипом компанії «ПрофПолив», із лохини та вишень.

На завершення для всіх учасників конференції організували урочистий фуршет та розважальну програму.

Журнал «Садівництво»

Останні статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *