Про журнал

Медіагрупа «Технології та Інновації» є видавцем спеціалізованих науково-аналітичних професійних журналів B2B: «Садівництво та Овочівництво. Технології та Інновації»/«Горішник. Виноградник», «Ягідник», «Напої», «Напої & Пиво. Технології та Інновації».

«Садівництво та Овочівництво. Технології та Інновації» – це український міжнародний науковий аналітичний журнал для керівників компаній і фахівців садівничого й овочевого бізнесу, який заснувала медіагрупа «Технології та Інновації». До червня 2022 журнал мав назву «Садівництво та Виноградарство. Технології та Інновації».

Сайт www.techhorticulture.com є платформою для просування унікальних фахових друкованих і електронних журналів та інтернет-проєкту «Садівництво та Овочівництво. Технології та Інновації»/«Горішник. Виноградник». Мета видання – інформувати про актуальні тенденції в галузі садівництва та овочівництва, популяризувати передо- вий європейський і світовий досвід вирощування садових та овочевих культур, презентувати передові технології та сучасне обладнання, просувати нові технології заморожування, переробки й упакування плодово-ягідних і овочевих культур, сприяти вирішенню питань у просуванні продукції та виходу на міжнародний ринок тощо.

Журнал розкриває теми, що стосуються вирощування, зберігання, заморожування, переробки зерняткових та кісточкових фруктів (яблук, груш, персиків, абрикосів, черешень, вишень тощо) і овочів, а також винограду, горіхів та інших культур, які вирощують у садах і на плантаціях.

Журнали мають зручний формат 200×290 мм, повнокольорові лакові обкладинки, обсяг 80-120 сторінок, повнокольорові. Тиражі – 3-6 тисяч екземплярів. Загальний тираж за рік – понад 60 тис. примірників. Мова – українська, англійська (вибірково).

Розповсюдження журналів відбувається шляхом передплати для читачів в Україні і за кордоном, з метою реклами – на галузевих конференціях, семінарах, виставках в Україні і за її межами, а також через адресну і рекламну розсилку в паперовому і електронному вигляді для садівничих господарств і переробних підприємств. Адресно журнал доставляється категорійним менеджерам торговельних мереж.

На період війни журнал доступний безкоштовно в pdf-форматі на сайті techhorticulture.com.

Вагома частина контенту інформування читачів про щорічні фахові конференції, які організовує медіагрупа «Технології та Інновації»:

  • Міжнародна науково-практична конференція «Ягідництво і переробка: технології та інновації. Вчимося перемагати» (весна);
  • Конференція для представників садівничої галузі «Успішне садівництво і переробка: технології та інновації. Вчимося перемагати!» (літо);
  • Всеукраїнський Горіховий форум для професіоналів і початківців (осінь);
  • Конференція для представників садівничої та овочевої галузі «Від землі – до готового продукту» (осінь);
  •  Дегустаційний конкурс «Народна дегустація соків прямого віджиму» (осінь);
  • Конференція «Ягідництво і переробка: технології та інновації» (зима).

Портал  www.techhorticulture.com і друковані журнали медіа-групи «Технології та Інновації», тематичні групи і сторінки в соціальних мережах, конференції і форуми для партнерів і читачів гарантують найбільш ефективний баланс інформації, що включає актуальні аналітичні, подієві, технічні та наукові матеріали, і реклами.

Шановні панове! Запрошуємо вас до співпраці!

Єднаймо зусилля заради досягнення найкращого результату у вашому бізнесі!

Медіа-група «Технології та Інновації» готова допомагати вам у всіх ваших починаннях!

З питань розміщення реклами у друкованих журналах і на інформаційному порталі:
+38 097 968 95 16, sad.nti@ukr.net
+38 068 568 58 22, rnadia@ukr.net
+38 097 759 25 83, +38 095 607 09 04, reklama.nti@gmail.com

До відома:

Назва, концепція та дизайн проектів медіа групи «Технології та Інновації» охороняється Законом «Про авторське право». Редакція не відповідає за тексти рекламних оголошень. Думка редакції може не збігатися з точками зору авторів публікацій. Передрук – з письмового дозволу авторів проєкту.

Засновники: Конєва К.В., Ящук Н.І.
Свідоцтво про реєстрацію: серія КВ No25222-15162ПР від 3.08.2022.

Правила звірки інтерв’ю

Інтерв’ю – один з основних жанрів, у яких працює наша редакція. Щоб процес звірки інтерв’ю був ефективним, ми сформулювали кілька простих правил.

Для чого потрібна звірка?

  1. Щоб виправити фактологічні помилки і неточності. Буває, що в розмові людина висловилася не зовсім точно, помилилася в цифрах чи фактах. Звірка – шанс виправити помилки.
  2. Щоб уникнути ситуацій, коли журналіст неправильно зрозумів ваші слова і, відповідно, неправильно передав їх у тексті.

Що не слід робити під час звірки інтерв’ю?

  1. Змінювати стилістику тексту, переписуючи його на свій манер. Роботу над формою на себе повністю бере редакція. Існує редакційний стиль, у якому пишуться всі наші тексти, в тому числі інтерв’ю.
  2. Респондент не може видаляти свої слова, сказані під час інтерв’ю. Якщо він допустив неточність – то може її виправити. Або уточнити, що він мав на увазі.
  3. Під час звірки респондент не може змінювати або видаляти питання журналіста.

Якщо респондент зволікає з вичиткою тексту протягом більш ніж 5 днів, редакція залишає за собою право публікувати його без правок.