Про журнал

Медіагрупа «Технології та Інновації» є видавцем спеціалізованих науково-аналітичних професійних журналів B2B: «Садівництво і Виноградарство», «Горішник», «Ягідник», «Напої», «Пиво.Технології та Інновації» (Beer Technologies&Innovations)

Інформаційний портал www.techhorticulture.com створений для популяризації інформації про розвиток садівництва, виноградарства (насамперед, столового), горіхівництва і переробних галузей (виготовлення соків, сидрів, сухофруктів, заморожених продуктів і т.д.). Сьогодні портал Садівництво і Виноградарство/Горішник є універсальним майданчиком для обміну інформацією і досвідом представників згаданих галузей України, Європи і світу.

Сайт www.techhorticulture.com є платформою для просування унікальних фахових друкованих і електронних журналів та інтернет-проєктів «Садівництво і Виноградарство» і «Горішник».  Журнали мають зручний формат 200×290 мм, повнокольорові лакові обкладинки, обсяг 80-120 сторінок, повнокольорові. Тиражі – 3-6 тисяч екземплярів. Загальний тираж за рік – понад 60 тис. примірників. Мова – українська, англійська (вибірково).

Розповсюдження журналів відбувається шляхом передплати для читачів в Україні і за кордоном, з метою реклами – на галузевих конференціях, семінарах, виставках в Україні і за її межами, а також через адресну і рекламну розсилку в паперовому і електронному вигляді для садівничих господарств і переробних підприємств. Адресно журнал доставляється категорійним менеджерам торговельних мереж.

Вагома частина контенту інформування читачів про щорічні фахові конференції, які організовує медіа група «Технології та Інновації»:

 • Міжнародна науково-практична конференція «Ягідництво і переробка: технології та інновації» (квітень);
 • Конференція для представників садівничої галузі «Від землі – до готового продукту. Кісточкові» (червень);
 • Всеукраїнський Горіховий форум для професіоналів і початківців (вересень);
 • Конференція для представників садівничої галузі «Від землі – до готового продукту. Зерняткові» (жовтень);
 •  Дегустаційний конкурс «Народна дегустація соків прямого віджиму» (жовтень);
 • Конференція «Ягідництво і переробка: технології та інновації» (грудень).

Медіагрупа «Технології та Інновації» організовує комплексне піар-обслуговування для партнерів проектів, яке включає розміщення інформації, банерів на сайті, поширення інформації в соціальних мережах, проведення тематичних конкурсів та інших івентів, написання і публікацію статей в журнали, на сайт.

Окремий напрямок співпраці – проведення відеозйомки з садів, горішників і виробничих майданчиків, запис тематичних інтерв’ю експертів і створення відеофільмів про діяльність компаній та їхній асортимент продукції.

Від землі до готового продукту, від вирощування саджанців до магазинної полиці, від плода до переробки, – журнали та інші проекти медіа-групи «Технології та Інновації» пропонують ідеї для бізнесу та шляхи їх втілення в життя, пропагують нові технології і допомагають впроваджувати інновації не тільки в виробничий процес, а й у мислення людей.

Аудиторія проектів медіагрупи «Технології та Інновації»:

 • власники, керівники і головні спеціалісти виноградарських, садівничих, горіхівничих, переробних підприємств, підприємств з виробництва напоїв, заморозки, сушки та ін.,;
 • представники органів влади, які мають вплив на вищезгадані галузі і можливість сприяти їх розвитку;
 • керівники і провідні фахівці підприємств суміжних галузей – виробники саджанців, обладнання, техніки, інструментів, тари і упаковки, препаратів для захисту рослин, добрив та ін.
  • науковці провідних профільних наукових установ України і зарубіжних країн.

Портал  www.techhorticulture.com і друковані журнали медіа-групи «Технології та Інновації», тематичні групи і сторінки в соціальних мережах, конференції і форуми для партнерів і читачів гарантують найбільш ефективний баланс інформації, що включає актуальні аналітичні, подієві, технічні та наукові матеріали, і реклами.

Шановні панове! Запрошуємо вас до співпраці!

Єднаймо зусилля заради досягнення найкращого результату у вашому
бізнесі!

Медіа-група «Технології та Інновації» готова допомагати вам у всіх
ваших починаннях!

З повагою,
Катерина Конєва, Надія Ящук,
засновники медіа-групи «Технології та Інновації».

До відома:

Назва, концепція та дизайн проектів медіа групи «Технології та Інновації» охороняється Законом «Про авторське право». Редакція не відповідає за тексти рекламних оголошень. Думка редакції може не збігатися з точками зору авторів публікацій. Передрук – з письмового дозволу авторів проєкту.

Засновники: Конєва Е.В., Ящук Н.І.
Свідоцтво про європейську діяльність Серія КВ №22243-12143Р від 28.07.2016 та Серія КВ №22593-12493 від 28.12.2016 року.

Правила звірки інтерв’ю

Інтерв’ю – один з основних жанрів, у яких працює наша редакція. Щоб процес звірки інтерв’ю був ефективним, ми сформулювали кілька простих правил.

Для чого потрібна звірка?

 1. Щоб виправити фактологічні помилки і неточності. Буває, що в розмові людина висловилася не зовсім точно, помилилася в цифрах чи фактах. Звірка – шанс виправити помилки.
 2. Щоб уникнути ситуацій, коли журналіст неправильно зрозумів ваші слова і, відповідно, неправильно передав їх у тексті.

Що не слід робити під час звірки інтерв’ю?

 1. Змінювати стилістику тексту, переписуючи його на свій манер. Роботу над формою на себе повністю бере редакція. Існує редакційний стиль, у якому пишуться всі наші тексти, в тому числі інтерв’ю.
 2. Респондент не може видаляти свої слова, сказані під час інтерв’ю. Якщо він допустив неточність – то може її виправити. Або уточнити, що він мав на увазі.
 3. Під час звірки респондент не може змінювати або видаляти питання журналіста.

Якщо респондент зволікає з вичиткою тексту протягом більш ніж 5 днів, редакція залишає за собою право публікувати його без правок.