Передплата журналу

Пані та панове!
Міжнародна медіагрупа «Технології та Інновації» продовжує передплатну кампанію на 2022 рік !

Пропонуємо вам оформити передплату всеукраїнських галузевих журналів «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації» і «Горішник» на 2022 рік. Видання є унікальними міжнародними проєктами для професіоналів і любителів.

•   Журнал «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації» (techhorticulture.com) містить актуальну інформацію про нові технології в садівництві, столовому виноградарстві та горіхівництві, включаючи вирощування фруктів, горіхів, ягід, а також пропонує способи зберігання і переробки продукції садів і ягідників. Виходить з 2016 року 5 разів на рік.

•    Журнал «Горішник» (techhorticulture.com) інформує про актуальні тенденції ринку горіхів, популяризує передовий європейський і світовий досвід вирощування горіхів, презентує нові технології та сучасне обладнання зі збору та переробки горіхів, сприяє вирішенню питань просування продукції та виходу на міжнародний ринок. Виходить з 2016 року, 5 разів на рік.

•   Журнал «Ягідник» (www.jagodnik.com) висвітлює актуальні тенденції ринку ягід, популяризує передовий європейський і світовий досвід вирощування ягід, новітні технології вирощування, переробки й упаковки ягід, а також продажів продукції, в т.ч. на експорт. Журнал розкриває теми, що стосуються вирощування суниці, малини, чорної смородини, лохини (чорниці високорослої), агрусу, аронії та інших відомих і маловідомих (нішевих) культур ягід. Виходить з 2016 р., 5 разів на рік.

Журнал «Напої. Технології та Інновації» (www.techdrinks.info) інформує також про нові технології у виробництві вина, напоїв на базі фруктів і ягід, медових напоїв, соків і т.д. Виходить з 2011 р., 4 рази на рік.

Журнал «Beer. Technologies&Innovations» (http://beertechdrinks.com) присвячений сучасним технологіям виробництва найпопулярнішого напою в світі – пива і просуванню передового досвіду в пивоварінні, діяльності малих і середніх пивоварень, в тому числі в ресторанах, пабах, барах та в домашньому пивоварінні. Особливий акцент на крафтовому пивоварінні та діяльності малих пивоварень. Виходить з 2016 р., 4 рази на рік (спарені).

Формат А4, сторінок від 80 до 120.

 ВИ МОЖЕТЕ ВИБРАТИ ОДНЕ ВИДАННЯ АБО КОМПЛЕКТ ЖУРНАЛІВ ЗА ТЕМАТИКОЮ, ЯКА ЦІКАВИТЬ

Можлива також електронна передплата. Отримувайте PDF-версію журналів на власний e-mail.

Назва комплекту Кількість журналів у рік Ціна за комплект, грн Електронна передплата
Комплект №1 – повний.
Журнал «Садівництво і Виноградарство. Т.І. / Горішник» -5 шт. + Журнал «Ягідник» – 5шт +
Журнал «Напої. Технології та Інновації» – 4 шт. (спарені) + «Beer.Technologies&Innovations» (спарені)
15 1600 1000
Комплект №2. Журнал «Садівництво і Виноградарство. Т.І./ Горішник» – 5шт  + Журнал «Ягідник» -5 шт 10 1200 700
Комплект №3 «Напої». Журнал «Напої. Технології та Інновації» 4 шт + «Садівництво і Виноградарство Т.І. /Горішник» – 5 шт (спарені) 9 1000 600
Журнал «Ягідник» 5 650 450
Журнал «Садівництво та Виноградарство. ТІ/ Напої. Технології та Інновації/Горішник» 5 550 450
Журнал «Beer Technologies» (спарені номери) 4 450 300
Каталог Beer Inside. Пивна мапа України110070

Оформити передплату Ви можете за тел.: +38097 654 31 26 або надіслати заявку на e-mail: sad2017@ukr.net

ДОСТАВКУ ЖУРНАЛІВ ГАРАНТУЄМО. ДЯКУЄМО ЗА СПІВПРАЦЮ!

Успішного вам бізнесу!