Організатори Fruit Logistica запрошують до участі: для відвідувачів з України – спеціальні ціни

 Організатори Fruit Logistica запрошують до участі: для відвідувачів з України – спеціальні ціни

8-10 лютого 2023 року в Берліні пройде найбільша світова виставка фруктово-овочевої галузі – Fruit Logistica. Організатори заходу запрошують усіх бажаючих відвідати виставки, аби побувати у гущі подій та дізнатися про нові сорти фруктів і овочів, екологічне пакування, моніторинг виробництва, сучасну техніку для плодоовочевої галузі тощо. Важливо, для учасників з України цьогоріч діють спеціальні ціни, повідомляє представництво Mеsse Berlin в Україні.

На міжнародній виставці свіжих продуктів Fruit Logistica кожен учасник знайде щось для себе. Цей захід об’єднує великі та малі компанії з усіх куточків плодоовочевої промисловості всього світу. Під час виставки останні галузеві тенденції будуть у центрі начиненої програми заходів FRUIT LOGISTICA на форумі свіжих продуктів, в лабораторії майбутнього, в логістичному центрі, на технологічній сцені та стадії запуску.

Загалом цьогоріч на виставці Fruit Logistica буде представлено понад 30 інновацій, багато з яких дебютують на світовій арені. Приміром, інноваційні методи пакування сприяють екологічності, нові сорти ягідних і садових культур, новітні системи управління якістю тощо.

Нагадаємо, Fruit Logistica – це провідна виставка для світового бізнесу свіжих продуктів, що презентує весь ланцюжок доданої вартості для галузі виробництва свіжих продуктів від виробника до місця продажу. Понад 3,3 тисячі експонентів з 91 країни представили свої продукти, послуги та технічні рішення на Fruit Logistica 2020. У заході взяли участь близько 73 тисяч відвідувачів із 135 країн світу.

Представництво Mеsse Berlin в Україні запрошує взяти учать у виставці Fruit Logistica 2023! Квитки на захід можна придбати самостійно тут, причому з використанням промокоду AV_FL-MB@2023_169 діють спеціальні ціни: квиток на всі дні виставки коштує 70 євро, на 1 день – 40 євро.

Контакти представництва Mеsse Berlin в Україні:

Юлія Фішман, тел.: +38 044 206 2222; факс: +38 044 206 3060, моб.: +38050-234-57-58.

Читайте також: BIOFACH збере виробників органічної продукції 14-17 лютого

Журнал «Садівництво»

Останні статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *