Україна оновила правила органічного виробництва за нормами ЄС
Запрошуємо взяти участь в XI Міжнародній науково-практичній конференції «Успішне садівництво, овочівництво і переробка: технології та інновації. Зерняткові. Соки. Переробка»
Paper bag full of different healthy food isolated on white background. Top view.
XI Міжнародна науково-практична конференції «Успішне садівництво, овочівництво і переробка: технології та інновації. Зерняткові. Соки. Переробка» відбудеться 24–25 жовтня (місце проведення узгоджується). 24 жовтня – конференц-день із виступами фахівців садівничого сектору і дегустацією соків прямого віджиму від українських виробників фруктів та овочів. 25 жовтня – бізнес-тур на провідні садівничі, овочеві та переробні господарства України.
Організатор конференції – медіагрупа «Технології та Інновації», видавець галузевих журналів «Садівництво та Овочівництво & Горішник Т. І.», «Ягідник», «Напої & Пиво. Т. І.».
Місце проведення конференції буде повідомлене пізніше.
Мета конференції: популяризація і впровадження сучасних технологій вирощування й переробки фруктів, овочів та інших плодів, сприяння відродженню традиційних українських напоїв на основі фруктів, ягід і овочів та виробництву продуктів з доданою вартістю.
У програмі конференції:
- Обговорення ситуації в садівництві й овочівництві України під час воєнного часу та пошук шляхів її вирішення.
- Виступи українських та закордонних експертів про успішний досвід використання земельних угідь: вирощування і переробку овочевих та садових культур.
- Презентація новітніх сортів і технологій в овочівництві й садівництві.
- Виставка сучасних технологій, техніки та обладнання для овочівництва, садівництва і переробки.
- Народна дегустація соків прямого віджиму від українських виробників.
- Презентація і дегустація продуктів на основі фруктів, ягід і овочів: соків, сидрів, плодово-ягідних вин, настоянок і наливок, дистилятів, джемів, пюре, сушеної продукції тощо.
- Бізнес-тур на провідні садівничі, овочеві та переробні господарства України.
- Благодійний аукціон товарів і послуг для овочівництва і садівництва на підтримку ЗСУ. Аукціон відбудеться за підтримки Благодійного фонду «Сильні та Вільні».
Учасники: власники, керівники, головні спеціалісти овочевих і садівничих господарств, переробних підприємств і компаній із заморожування продукції, представники технологічних компаній, науковці і всі, хто зацікавлений у створенні та успішному розвитку власного бізнесу на своїй землі.
Тематика виступів:
- Державна підтримка розвитку плодоовочевої індустрії в Україні.
- Перспективи овочівництва як успішного бізнесу в умовах воєнного стану. Зміни в регіональній структурі виробництва овочів, пов’язані з війною.
- Плодоовочева агрономія в Україні зразка 2023 року: найбільш поширені шкідники та хвороби й засоби захисту від них.
- Тенденції сучасного овочівництва: традиційні (капуста, помідори, огірки, картопля, цибуля, часник, морква, буряк і т. д.) та екзотичні культури (артишок, спаржа, батат, селера тощо). З досвіду компаній і господарств, за підсумками 2022 р. – першої половини 2023 р.
- Шляхи перетворення «другого хліба» на гроші та реальний прибуток.
- Часник в Україні: забезпечення потреб внутрішнього ринку та розробка експортних стратегій
- Ринок капусти: якість плюс стабільність. Від білокачанної до нішевих.
- Сад + овочева плантація = успіх. Технології та інновації, досвід впровадження та отримання високих результатів.
- Органічне овочівництво/садівництво: сучасний стан і перспективи розвитку.
- Тепличний бізнес: новітні підходи в овочівництві й садівництві. Традиційні та нішеві культури в закритому ґрунті. Чи варто інвестувати?
- Експортний потенціал в овочівництві й садівництві: які культури та сорти нині в тренді.
- Сучасні рішення з переробки, зберігання, пакування овочів і фруктів. Заморожування, сушіння, виробництво соків, концентрату, продуктів здорового харчування тощо.
- Маркетинг у плодоовочевому секторі як незмінний складник прибуткового бізнесу.
- Плодоовочева логістика в Україні.
- Якісну продукцію слід продавати дорого, або як організувати передпродажну доробку і налагодити бізнес-стосунки з клієнтами різних напрямків – від ресторану до роздрібної мережі.
25 жовтня учасники конференції відвідають садівничі підприємства із вирощування садових та овочевих культур, а також компанії із переробки та заморожування плодовоовочевої продукції.
Запрошуємо взяти участь у конференції підприємства, компанії та фермерські господарства, які спеціалізуються на садівництві овочівництві, та переробці овочів і фруктів, постачальників техніки з обробітку ґрунту, з догляду за садами і ягідниками, зі збирання врожаю та його зберігання, заморожування, сушіння й пакування продукції, технологій її переробки, технологічні компанії, що спеціалізуються на догляді і захисті рослин, а також представників торговельних мереж і компаній-експортерів.
Долучайтеся до бізнес-спільноти заради спільної перемоги в майбутньому. Адже зараз як ніколи важливо підтримувати одне одного, гуртуватися та спільно вирішувати назрілі проблемні питання. Віримо в ЗСУ та спільну Перемогу!
Медіагрупа «Технології та Інновації» почала організовувати конференції ще 2016 року. На сьогодні уже проведено 35 масштабних заходів, які щоразу збирають 150–450 учасників не тільки з України, а й із Європи. У виставках передових технологій, які традиційно відбуваються на конференціях, щоразу бере участь від 30 до 50 провідних компаній зі всієї України, а також із Польщі, Італії, Нідерландів, Німеччини тощо.
Умови участі в конференції:
В ролі учасника:
Для виробників сільгосппродукції: 3500 грн – 2 дні (ціна включає оплату участі у всіх заходах упродовж 2-х днів, включно з бізнес-туром); 2000 грн – конференц-день.
Для невиробників сільгосппродукції продукції (компанії): 3000 грн – конференц-день; 4500 грн – 2 дні (ціна включає оплату участі у всіх заходах упродовж 2-х днів, включно з бізнес-туром).
Для малих фермерських господарств та науковців: 1500 грн конференц-день.
(У ціну входить кава-брейки, обід, фуршет; обслуговування під час заходу; участь у Народній дегустації ягід, овочів, фруктів, а також напоїв і продукції переробки; пакет учасника конференції з інформаційними матеріалами; детальний постзвіт про захід з фінальними презентаціями спікерів, надіслані електронною поштою, контакти всіх партнерів-експонентів та спікерів заходу).
Увага: для передплатників журналів «Садівництво та Овочівництво. Технології та Інновації», «Напої. Технології та Інновації», «Ягідник» і «Горішник» – пільгові умови участі в конференції (знижка 10%)
Реєстрація учасників та партнерів – за контактами:
Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516, sad.nti@ukr.net
Анна Панкратенкова, тел: +38 097 759 25 83, reklama.nti@gmail.com
Ірина Петронюк, тел: +38 096 49 166 92, oksana.buh.ti@gmail.com
Керівник проєкту: Надія Ящук, тел. +38 (068) 568-58-22, rnadia@ukr.net
Креативний директор: Катерина Конєва, головний редактор проєкту «Технології та Інновації», тел.: +38 067 238 18 51 kateryna.koneva@gmail.com











