Популярні галузеві журнали відтепер доступні читачам безкоштовно

 Популярні галузеві журнали відтепер доступні читачам безкоштовно

Інформаційний ринок садівництва, ягідництва та горіхівництва відкритий для всіх охочих

Шановні читачі та партнери! Незважаючи на надзвичайно важкий період для України, природу все ж не зупинити: сади та ягідники вже зацвітають, на деревах і кущах невдовзі почне утворюватися та достигати новий урожай… Розуміючи, наскільки садівникам і ягідівникам важливий доступ до найсучасніших технологій та інновацій, до передового досвіду успішних господарств, медіагрупа «Технології та Інновації» надає безкоштовний доступ до журналів «Ягідник», «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації» і «Горішник»!

Журнал «Ягідник» (проєкт про українське та світове ягідництво, який орієнтований на сучасні технології вирощування ягід і на впровадження інновацій у бізнесі, а також на передовий досвід ягідних господарств).

Журнал «Ягідник» №5 (25) 2021 – №1 (26) – http://www.jagodnik.info/product/zhurnal-yagidnyk-5-25-2021-1-26-2022/

Журнал «Ягідник» №2 – http://www.jagodnik.info/product/zhurnal-yagidnyk-2-27-2022/

Журнали «Садівництво і Виноградарство. Т.І.», «Горішник» (видання, який висвітлює та популяризує інформації про розвиток садівництва, виноградарства (насамперед столового), горіхівництва, а також переробних галузей – виготовлення соків, сидрів, сухофруктів, заморожених продуктів тощо).

«Садівництво і Виноградарство. Т.І.», «Горішник» №1 – https://techhorticulture.com/product/zhurnal-sadivnytstvo-i-vynogradarstvo-t-i-1-29-lyutyj-kviten-2022-gorishnyk-1-16-2022/

Журнал «Напої. Т.І.» (у виданні представлені конкретні приклади передового досвіду компаній у галузі напоїв, він також містить інформацію про новітні технології, обладнання, допоміжні матеріали, що використовуються у виробництві напоїв у світі, а також про сучасні маркетингові прийоми).

«Напої. Т.І.» №1 – http://techdrinks.info/product/zhurnal-napoyi-tehnologiyi-ta-innovatsiyi-1-90-lyutyj-kviten-2022/

Журнал Beer Technologies&Innovations (проєкт про українське та світове пивоваріння, який орієнтований на сучасні технології та на впровадження інновацій в бізнесі).

Beer Technologies&Innovations №3-4 (21) – 2022 №1 (22) – http://techdrinks.info/product/beer-technologies-innovations-2021-3-4-21-2022-1-22/

Читайте також: Журнал «Садівництво і Виноградарство. Горішник. Напої. Т.І.» зовсім скоро побачить світ!

Журнал «Садівництво»

Останні статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *