Інноваційний сад і технологічне виробництво у ФГ «Гадз»

 Інноваційний сад і технологічне виробництво у ФГ «Гадз»

Фермерське господарство «Гадз», яке вже 14 років працює на Тернопільщині, вирощує яблука у саду площею 600 гектарів, має виробничі потужності з сучасним обладнанням, власний розсадник, а також розвиває напрями овочівництва та ягідництва.

На сьогодні на переробних потужностях господарства виготовляють пюре, смузі, чипси, соки, у планах – запустити ще й власну лінійку дитячого харчування.

Водночас у господарстві в пріоритеті залишається свіжий ринок та активний експорт. Продукція ФГ «Гадз» на сьогодні представлена у більшості всеукраїнських мереж маркетів, а також успішно постачається за кордон. Нещодавно зразки продукції вирушили до Канади та США.

– Яблука реалізуємо так, щоб розпланувати продажі аж до початку нового сезону. У мережах маркетів можна придбати і нашу продукцію перероблення – чипси, соки, смузі. З чипсами уже вийшли на ринок Латвії, Литви та Естонії, де вони продаються у мережі Lidl, – розповів менеджер з експорту господарства Василь КУЗЬ.

Також у господарстві активно розвивають напрям промислового розсадництва. Для вирощування саджанців у ФГ наразі відведено 60 гектарів площі. На 30 гектарах вже росте садивний матеріал різних сортів персика, вишні, черешні, нектарина, диплоїдної сливи, абрикоса, яблуні, груші.

Читайте також: Для успіху господарства та підтримки однодумців у ФГ «Гадз» на 80 гектарах площі висадили власний розсадник

ФГ «Гадз» розвиває новий напрямок – овочівництво

Більше про те, як розвивається ФГ «Гадз», за якими схемами вирощування тут заклали новий сад, чиї технології вивчали, яким сортам надають перевагу, яку техніку використовують у часи, коли катастрофічно не вистачає працівників, та загалом про здобутки одного з найспішніших фермерських господарств, яке відвідала співзасновниця медіагрупи «Технології та Інновації» Надія ЯЩУК, читайте вже у наступному номері спеціалізованого журналу «Садівництво і Овочівництво. Технології та Інновації», який нині готується до друку.

Читайте також: XII Міжнародна науково-практична конференція «Успішне садівництво і переробка: Кісточкові. Зерняткові. Горіхоплідні»

Акція на передплату: купуєте 8 журналів, отримуєте — 10!

Журнал «Садівництво»

Останні статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *