Інновації, наукова практика та обмін досвідом: як минула Міжнародна спеціалізована виставка плодоовочевої індустрії «Fresh Business Expo»

 Інновації, наукова практика та обмін досвідом: як минула Міжнародна спеціалізована виставка плодоовочевої індустрії «Fresh Business Expo»

30 листопада — 2 грудня 2021 року в Міжнародному виставковому центрі відбулась 9-та міжнародна спеціалізована виставка, присвячена технологіям вирощування, обробки, зберігання, переробки та маркетингу плодоовочевої продукції Fresh Business Expo.

Цьогоріч участь у заході взяли 65 компаній-партнерів, зокрема й медіагрупа «Технології та інновації». Загалом виставку відвідали 2 155 осіб: кількість учасників була трохи меншою, ніж зазвичай через карантинні обмеження. 

Виставку організовувала ТОВ «Компанія «Місто Мрії»» та нідерландська компанія Nova Exhibitions B.V. Цьогоріч за підтримки Посольства Королівства Нідерландів було організовано Нідерландський павільйон. 8 компаній презентували свої технології, продукцію та рішення у галузі плодоовочівництва.

Першого дня виставки відбулись всеукраїнські 6-ті Симиренківські читання присвячені 130-й річниці від народження Володимира Левковича Симиренка: «Садівництво: освіта та виклики сучасності». Також 30 листопада Fresh Business Expo приймала в себе щорічний з’їзд членів асоціації «Укрсадпром».

1 грудня на основі виставки провели Першу національну конференцію «Підвищення ефективності в плодоовочівництві», організовану Громадською спілкою «Інноваційне фермерство та кооперація» та проходила за підтримки асоціації «Ягідництво України» та Центру фермерських компетенцій.

На Fresh Business Expo 2021 компанії представили продукцію всього виробничого циклу плодоовочевої індустрії, а також багато інноваційної техніки.

10-та виставка Fresh Business Expo запланована на 29 листопада — 1 грудня 2022 року і традиційно буде проходити в Міжнародному Виставковому Центрі.

Детальнішу інформацію можна знайти на сайті.

Журнал «Садівництво»

Останні статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *