Кращі сорти винограду оберуть на конкурсі «Виноградний калейдоскоп 2021»

 Кращі сорти винограду оберуть на конкурсі «Виноградний калейдоскоп 2021»

Кращі сорти винограду будуть представлені на виставці-конкурсі «Виноградний калейдоскоп 2021» 28 серпня. У конкурсі візьмуть участь виробники столового винограду й вина, а також його поціновувачі. Традиційно, захід відбудеться на території ННЦ «ІВіВ ім. В.Є. Таїрова» в смт Таїрове. Про це повідомлено сайті ННЦ «ІВіВ ім. В.Є. Таїрова».

Сорти столового винограду та вина представлять фермери, приватні підприємці, селекціонери-аматори, професіонали і аматори виноградної вирощування лози України та країн ближнього зарубіжжя.

Професійна дегустаційна комісія буде оцінювати смакові якості і товарний вигляд представленого столового винограду у таких номінаціях:

  • «Краще гроно серед білоягідних форм»;
  • «Краще гроно серед темноягідних форм»;
  • «Краще гроно серед рожевоягідних форм»;
  • «Найбільше гроно»;
  • «Найсмачніше гроно»;
  • «Краща безнасіннєва форма»;
  • «Краща форма 2021 року».

Щоб дізнатися про сорти, що ввійдуть до вищезгаданих номінацій, слідкуйте за нашими новинами.

Нагадаємо:
Горіховий бізнес: реалії та перспективи. Цій темі присвячено засідання фахівців галузі за круглим столом на Всеукраїнському Горіховому форумі 2021 2 вересня 2021 р.

Журнал «Садівництво»

Останні статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *