На ПрАТ «Зміївська овочева фабрика» зібрали перший врожай огірків
На підприємстві з Харківщини – ПрАТ «Зміївська овочева фабрика» у лютому вже відбувся перший збір огірків у теплицях, повідомляється на сторінці підприємств у фейсбук.
Зимовий посів огірків тут робили у грудні, що наприкінці зими зібрати свіжовирощену продукцію.
У ПрАТ «Зміївська овочева фабрика» розповіли, що після пікіровки розсади, важливим етам у роботі є її правильна розстановка. Тут вважають, що це запорука того, щоб рослини росли здоровими та давали хороший врожай:
- оптимальна відстань між рослинами дає простір для розвитку кореневої системи та отримання сонячного світла, тому ретельний контроль відстані між рослинами, дозволяє запобігти їх затіненню та конкуренції за ресурси;
- рівномірний розподіл по площі забезпечує рівномірне зростання всіх рослин, що дозволяє їм отримувати максимальну кількість поживних елементів та води;
- контроль за мікрокліматом для створення ідеальних умови для росту огірків;
На сьогодні ПрАТ «Зміївська овочева фабрика» – один з основних виробників овочів на Харківщині. Свого часу тут експериментували з культурами, пробуючи вирощувати і томати, і перець, і баклажани, але з часом основною обрали огірок. Проте попри «овочевий» напрям діяльності підприємства, там також освоїли ще й ягідництво та вирощувати лохину в контейнерах.
Більше про досвід роботи Досвід ПрАТ «ЗМІЇВСЬКА ОВОЧЕВА ФАБРИКА» та як вони вирощують бджолозапильні сорти огірків читайте на нашому сайті.
Читайте також: В Україні та в Європі спостерігається дефіцит насіннєвої картоплі












