Новий випуск журналу «Напої & Пиво. Т.І.» невдовзі буде готовий

 Новий випуск журналу «Напої & Пиво. Т.І.» невдовзі буде готовий

Завершується робота над новим випуском журналу «Напої & Пиво. Технології та Інновації». А це означає, що зовсім скоро всі охочі зможуть почитати його безкоштовно.

На сторінках видання ви побачите, як українські виробники напоїв продовжують розвивати галузь, незважаючи на складні умови, перед якими всіх нас поставила війна, як вони удосконалюють технологічні аспекти виробництва напоїв.

Чим буде особлива міжнародна виставка-ярмарок балкових вин WBWE Amsterdam цього року? Відповідь – у новому числі журналу.

Українські виробники вина поділяться, яким у них видався цьогоріч урожай технічного винограду та які вина вони планують із нього виготовляти. Також читачів журналу «Напої & Пиво. Технології та Інновації» чекатимуть результати 47 Міжнародного конгресу Апімондії в Туреччині, на якому українські виробники медових напоїв здобули світове визнання.

Про розвиток та майбутнє українського виноробства, про особливості виноробства в Португалії розкаже Євгенія Ніколайчук. За куліси виноробного процесу читачів проведе засновник бренду My Wine by Eduard Gorodetsky Едуард Городецький, який розкаже про свій шлях до успіху. Про цьогорічні реалії виноробства, експерименти та роботу Спілки приватних виноробів Закарпаття розкаже один із найвідоміших виноробів Закарпаття Олександр Ковач. Про вирощування винограду різних сортів та виготовлення вина розповість відомий виноградар із Київщини Іван Безродний.

Інноваційні пробки для вина, що «дихають», на сторінках журналу презентує компанія NOMACORC. Ви дізнаєтеся про управління ризиком окислення вина за допомогою біологічних інструментів від фахівців компанії Lallemand. Також читачам будуть презентовані преси для винограду EUROPRESS від компанії Scharfenberger.

Про сучасні біотехнології у виноградарстві і виноробстві розповість заступник директора з наукової роботи ННЦ «ІВіВ ім. В. Є. Таїрова», д.с.-г.н., член-кореспондент НААН України Ніна Мулюкіна.

Ви ж пам’ятаєте, що журнал «Напої & Пиво. Технології та Інновації» розширився рубрикою «Пивоваріння», щоб підтримати тематику проєкту «Пиво. Технологї та Інновації», який довелося призупинити на час війни? Тому в цьому числі журналу читачів чекає ексклюзивний репортаж із нової пивоварні, яка нещодавно відкрилася на Закарпатті, – Heming.

А ще читачі дізнаюся, як зараз розвивається ринок сидрів. Думками поділяться найвідоміші виробники сидрів в Україні.

Журнал буде доступний для прочитання зовсім скоро. Слідкуйте за новинами.

На період воєнного часу всі охочі мають змогу безкоштовно почитати журнал в електронному форматі, тому попередні та новий випуски журналу «Напої. Т.І.» у форматі PDF можна завантажити тут.

Вже понад 10 років минуло від часу створення медіагрупи «Технології та Інновації», яка спеціалізується на випуску професійних видань для фахівців із садівництва, ягідництва, горіхівництва, виноградарства, виноробства, пивоваріння, виготовлення інших напоїв, а віднедавна – і овочівництва. За цей час наші ресурси стали надзвичайно ефективними інформаційними майданчиками для просування новітніх технологій і унікального досвіду. Це унікальні проєкти, аналогів яким немає в Україні і за кордоном.

Ми всією душею віримо, що ворожа навала скоро буде знищена, а Україна відродиться і розквітне!.. Співпрацюючи, ми разом із вами допомагаємо нашій країні та один одному: сплачуючи податки, зарплати працівникам, ми підтримуємо стабільність України. А наші благодійні внески наблизять нашу спільну Перемогу!

Починаючи з березня 2022 року, на період війни медіагрупа «Технології та інновації» відкрила безкоштовний доступ до журналів і надала читачам можливість безкоштовно завантажувати їх у форматі PDF!

Запрошуємо вас до співпраці. Медіагрупа «Технології та Інновації» пропонує розміщення новин та інформації про підприємства, компанії та фермерські господарства на електронних та друкованих ресурсах. Ми з радістю напишемо про досвід – ваш чи ваших клієнтів, про впроваджені новітні технології та передові рішення в журналах чи на сайтах («Напої. Технології та Інновації», «Ягідник» і «Садівництво і Виноградарство. Т.І.»).

Контакти:
Надія Ящук, директор проєкту, тел. +38 068 568 58 22, rnadia@ukr.net
Лариса Товкач, менеджер, +38 097 968 95 16, sad.nti@ukr.net
Анна Панкратенкова, менеджер, тел. +38 097 759 25 83, +38 095 607 09 04, reklama.nti@gmail.com

Журнал «Садівництво»

Останні статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *