Під час ягідної конференції 16 лютого збиратимуть кошти для ЗСУ

 Під час ягідної конференції 16 лютого збиратимуть кошти для ЗСУ

Під час VI міжнародної благодійної науково-практичної конференції «Ягідництво і переробка в умовах воєнного стану: вчимося перемагати!», яку 16-17 лютого організовує медіагрупа «Технології та Інновації», відбудеться благодійний аукціон товарів і послуг для садівництва, ягідництва й овочівництва. Його мета полягає в тому, аби зібрати кошти для потреб Збройних сил України та надати кожному з учасників можливість зробити свій посильний вклад у нашу спільну Перемогу. Так, під час попередніх двох аукціонів, що відбулися в межах конференцій «Садівництво, ягідництво, овочівництво в умовах воєнного стану: вчимося перемагати!» та «Виноградарство і виноробство України в умовах воєнного стану: вчимося перемагати!», організаторам вдалося зібрати понад 80 тисяч гривень!

Благодійна науково-практична конференція «Ягідництво і переробка в умовах воєнного стану: вчимося перемагати!» відбудеться за підтримки благодійного фонду «Сильні та Вільні», директорка якого Тетяна Смірнова наприкінці конференц-дня і проведе аукціон.

– Частину коштів, виручених з аукціону, ми плануємо додати до збору на квадрокоптер Mavic 3 для 2-гої окремої бригади Галицької бригади Нацгвардії України, який проводить представник компанії «Беррі Трейд» Андрій Галяс. А іншу частину зібраних грошей витратимо на придбання грілок для військових. Це ніби дрібничка, але вона дуже часто рятує наших воїнів від обмороження кінцівок, – розповіла Тетяна Смірнова. – Окрім того, на кошти з конференції, яка відбулася в Рівному 29 вересня, ми придбали медикаменти для бійців ЗСУ, а завдяки зібраним коштам на винній конференції в Ужгороді, яка пройшла 15 грудня, нам вдалося придбати для 95-тої окремої десантно-штурмової бригади спеціальний павербанк для STARLINK. 

Аби зібрати якомога більше коштів для підтримки військових Збройних Сил України, які в цей час боронять нашу країну та відстоюють нашу незалежність, компанії-партнери конференції надали низку благодійних лотів. Зокрема, один із лотів – акумуляторна bluetooth колонка-радіоприймач Makita XGT MR006GZ, яку надає інтернет-магазин makita.market.

– Це гібридна колонка-радіоприймач, яка дуже гарно звучить і має низку переваг. Зокрема, вона водонепроникна, тобто може працювати під дощем, а також від неї можна заряджати телефон чи інші гаджети, що зараз дуже актуально. На нашу думку, це потрібна річ у майстерні, в офісі чи на полі, тобто в будь-якому місці, де хочеться послухати музику, – зазначив регіональний менеджер компанії «МАКІТА Україна» Денис Ковальчук. – Ми раді долучитися до аукціону, де збиратимуть кошти для Збройних сил України, та надати цей лот. Радіо – це універсальна річ, якою користується кожен, тому пропонуємо всім учасникам аукціону придбати цей лот і цим самим допомогти Збройним силам України.

Долучайтеся до бізнес-спільноти заради спільної перемоги в майбутньому. Адже зараз як ніколи важливо підтримувати одне одного, гуртуватися та разом вирішувати назрілі проблемні питання. Віримо в ЗСУ та спільну Перемогу!

Умови участі в конференції:
В якості учасника –
Для виробників сільгосппродукції – 3000 грн – 2 дні (ціна включає оплату участі у всіх заходах протягом 2 днів, включно з бізнес-туром); 2000 грн – 1 день участі (перший чи другий на вибір);
Для не виробників сільгосппродукції продукції (компанії): 3000 грн – 1 день; 4000 грн – 2 дні.
(У ціну входить кава-брейк, обіди, фуршет; обслуговування під час заходу; участь у презентації фруктів і ягід, а також напоїв і страв; пакет учасника конференції з інформаційними матеріалами; детальний пост-звіт про захід з фінальними презентаціями спікерів, надіслані електронною поштою, контакти всіх партнерів експонентів, спікерів заходу).

Увага: для передплатників журналів «Садівництво і Овочівництво. Технології та Інновації», «Напої. Технології та Інновації», «Ягідник» і «Горішник» – пільгові умови участі в конференції (знижка 10%)

Реєстрація учасників та партнерів – за контактами:

Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516

Анна Панкратенкова, тел: +38 097 759 25 83
Ірина Петронюк, тел: +38 096 49 166 92

Керівник проєкту: Надія Ящук, тел. +38 (068) 568-58-22rnadia@ukr.net

Креативний директор: Катерина Конєва, шеф-редактор/видавець проєкту «Технології та Інновації», тел..: +38 067 238 18 51 kateryna.koneva@gmail.com

Генеральний Інформаційний партнер – міжнародний спеціалізований журнал «Ягідник», www.jagodnik.info (Україна),

Медіапартнери конференції – спеціалізовані журнали «Садівництво та Овочівництво. Технології та Інновації» www.techhorticulture.com, «Напої. Технології та Інновації» (Drinks.Technologies) www.techdrinks.info.

Журнал «Садівництво»

Останні статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *