Прибутковий бізнес у садівництві з вирощування зерняткових культур: досвід, поради, лайфхаки

 Прибутковий бізнес у садівництві з вирощування зерняткових культур: досвід, поради, лайфхаки

За яких умов можна організувати успішний та прибутковий бізнес на вирощуванні зерняткових? Які шляхи розвитку цього бізнесу та де ховається успіх? Як забезпечити ефективний догляд за зернятковими, щоб збирати якісні та конкурентоспроможні плоди? Віповіді на ці та інші питання дадуть спікери IV Міжнародної Благодійної науково-практичної конференції «Успішне садівництво і переробка: технології та інновації. Вчимося перемагати!». Захід, який організовує медіагрупа «Технології та Інновації», видавці відомих журналів «Ягідник», «Садівництво та Овочівництво. Т.І.», «Горішник», відбудеться 1 червня в Кам’янці-Подільському (готельно-ресторанний комплекс «Клеопатра») з бізнес-туром 2 червня на провідні господарства регіону – «Макосад» та «Голд Ромі».

Так, досвід побудови бізнес-моделі садівничого господарства повного циклу презентує співзасновниця ФГ «Валентина» Інна СЕМЕРОГ. Спікерка розкаже, як засновникам сімейного господарства вдається успішно вирощувати сад із зернятковими культурами та виготовляти соки прямого віджиму, не розраховуючи на програми з державної підтримки.

Як створити успішний грушевий сад, під час виступу на конференції поділиться порадами засновник GAC Group Максим ЗАРІЦЬКИЙ.

Інший тематичний блок конференції – ефективний догляд за садом. Зокрема, професійними порадами щодо захисту яблуневого саду поділиться регіональний менеджер ТОВ «ЮПЛ Україна» Сергій  ГЕРАСИМЧУК. Ефективні препарати для якісного врожаю презентує керівник компанії «Біохім Агро» Василь БОНДАРОВСЬКИЙ. Цьому питанню буде присвячена доповідь керівника експертного відділу БТУ-ЦЕНТР Володимира СІЛЕНКА. Як боротися з приморозками, які біостимулятори та регулятори росту використовувати для цього, – розкаже консультант із садівництва та ягідництва компанії «Агрітема» Олександр БИКОВСЬКИЙ.

На темі ефективного підживлення рослин акцентують представник компанії Filocal, Головного партнера конференції; кандидат сільськогосподарських наук, керівник департаменту науки ТОВ «ЕКООРГАНІК» Олександр СТУПЕНКО; директор з розвитку компанії «Родоніт Агро» Олег ДУБИНА.

Кожен із спікерів розкаже про власний досвід, наведе кейси успішного вирішення проблем, дасть поради та схеми внесення препаратів тощо. Все для єдиної мети – зробити садівничий бізнес успішним завдяки якісному врожаю.

Із програмою конференції можна ознайомитися на сайті: https://forum.techdrinks.info/ua/event/39

Реєструйтеся на конференцію «Успішне садівництво і переробка: технології та інновації. Вчимося перемагати!»

Телефон для бронювання номерів у готелі «Клеопатра»: 0673805404. Учасникам конференції надається знижка 5 % на проживання в готелі.

Головні партнери події: Група компаній EFT GROUP, Посольство Королівства Нідерландів в Україні, FILOCAL.

Партнери бізнес-туру: ТОВ «ГОЛД РОМІ», ТОВ «МАКОСАД»

Партнери події: Самміт-Агро Юкрейн, Рамос, САД ОК, БТУ-ЦЕНТР, Левада, Агрітема, Макіта, Родоніт Агро, ЕКООРГАНІК,  KONSORT, Біохім Агро, ПрофПолив, Евкаліпт Р, Bayer

Медіапартнери конференції: «Садівництво і Овочівництво. Технології та Інновації», «Ягідник», «Горішник», «Напої. Технології та Інновації», www.techhorticulture.com, www.techdrinks.info, www.jagodnik.info, діджитал-агенція «Інфо-Агро».

Умови участі в конференції:

В ролі учасника –

Для виробників сільгосппродукції – 3000 грн – 2 дні (ціна включає оплату участі у всіх заходах протягом 2 днів, включно з бізнес-туром); 2000 грн – 1 день участі (перший чи другий на вибір); Для дрібних – 1500 грн один день, 2000 грн два дні (до 5 га). Для не виробників сільгосппродукції продукції (компанії): 3000 грн – 1 день; 4000 грн – 2 дні.

(У ціну входить кава-брейк, обіди, фуршет; обслуговування під час заходу; участь у презентації фруктів і ягід, а також напоїв і страв; пакет учасника конференції з інформаційними матеріалами; детальний пост-звіт про захід з фінальними презентаціями спікерів, надіслані електронною поштою, контакти всіх партнерів експонентів, спікерів заходу).

Увага: для передплатників журналів «Садівництво і Овочівництво. Технології та Інновації», «Напої. Технології та Інновації», «Ягідник» і «Горішник» – пільгові умови участі в конференції (знижка 10%)

Реєстрація учасників та партнерів – за контактами:

Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516

Анна Панкратенкова, тел: +38 097 759 25 83

Ірина Петронюк, тел: +38 096 49 166 92

Керівник проєкту: Надія Ящук, тел. +38 (068) 568-58-22, rnadia@ukr.net

Креативний директор: Катерина Конєва, шеф-редактор/видавець проєкту «Технології та Інновації», тел..: +38 067 238 18 51 kateryna.koneva@gmail.com

Журнал «Садівництво»

Останні статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *