«Рівнеазот» відновив виробництво мінеральних добрив

 «Рівнеазот» відновив виробництво мінеральних добрив

Компанія «Рівнеазот», яка входить до групи підприємств азотного бізнесу Group DF, відновила роботу аміачного комплексу потужністю понад 650 тонн аміаку на добу. Також стартував запуск цеху вапняно-аміачної селітри потужністю 1600 тонн на добу, а також цеху неконцентрованої азотної кислоти, що є сировиною для виробництва добрив, потужністю 960 тисяч тонн азотної кислоти на рік. Таким чином, після проведення планових ремонтних робіт, на «Рівнеазоті» відновлюється повний цикл виробництва мінеральних добрив, повідомляє groupdf.com.

 – Ми розпочали планову сезонну кампанію із запуску ключових цехів. Насамперед ми збільшуватимемо обсяги виробництва ВАС – найбільш затребуваного наразі добрива. Подальше відновлення роботи виробничих потужностей залежатиме від кон’юнктури ринку: потужності завантажуватимуться пропорційно до платоспроможного попиту. Не менш важливим фактором діяльності підприємства є доступність сировини – доступність та нинішня вартість газу, необхідного для виробництва добрив , – зазначив голова правління ПрАТ «Рівнеазот» Михайло Заблуда.

За його словами, рішення про збільшення виробництва ВАС пов’язане з поступовим відновленням сезонного попиту на це добриво, а також із відкриттям нових експортних можливостей.

– «Рівнеазот» своєчасно і повністю підготувався до осіннього сезону, щоб забезпечувати українських аграріїв базовими азотними добривами, – зазначив Михайло Заблуда.

Читайте також: Скільки фруктів імпортувала Україна за 8 місяців 2022 року?

Журнал «Садівництво»

Останні статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *