«Сади Дніпра» збільшують яблуневий сад на 20 гектарів

 «Сади Дніпра» збільшують яблуневий сад на 20 гектарів

Компанія «Сади Дніпра», одне з найбільших садівничих підприємств України, яке реалізовує яблука під торговою маркою UApple, розширює яблуневий сад на 20 гектарів. А невдовзі господарство планує збільшити площі ще й грушевого саду. Про це на своїй сторінці у фейсбуці написав власник підприємства Вадим Єрмолаєв.

– Найближчими тижнями ми посадимо ще 20 гектарів яблунь. Цього разу це будуть яблуні сорту Гала RKD. Це інноваційний сорт, який плодоносить на три тижні раніше, ніж звичайна Гала. 83 тисячі саджанців ми вже привезли з Франції, щоб одними з перших в Україні почати вирощувати цю новинку, – зазначив Вадим Єрмолаєв.

За його словами підприємця, саме зараз відбувається розбивка саду, зокрема, встановлюються стовпи, які зафіксують оптимальну відстань між майбутніми деревами. Власне саджанці почнуть висаджувати у квітні, а перший урожай з цих дерев планують зібрати вже цього року.

– Але перший повноцінний врожай, який за нашими стандартами сягатиме 50-60 тонн яблук з гектару, ми отримаємо аж через п’ять років, – зазначив власник компанії «Сади Дніпра». – Окрім того, на перспективу ми плануємо і подальший розвиток саду, зокрема, розширимо на 10 гектарів і грушеві насадження.

Читайте також: Українські фруктово-ягідні концентровані соки постачають у 15 країн світу

Журнал «Садівництво»

Останні статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *