Технологія вирощування абрикоса

 Технологія вирощування абрикоса

Соковиті, привабливі, смачні – все це про абрикоси, улюблені літні ласощі багатьох людей. Як правильно організувати процес вирощування абрикосів, щоб у результаті отримати великі, якісні, гарні плоди? Про це знають у фермерському господарстві «Сад весни», що на Волині. Окрім персиків, у цьому найбільшому персиковому господарстві Волинської області вирощують абрикоси, вишні, яблука й інші садові культури.

Про те, як правильно вирощувати абрикоси, журналістам видання «Садівництво і Виноградарство» розповів співзасновник фермерського господарства «Сад весни» Сергій ШЕВЧУК.
 
ПЕРШИЙ КРОК ДО УСПІХУ – ПРАВИЛЬНЕ МІСЦЕ
 
У господарстві «Сад весни» впевнені, що абрикоси будуть давати хороший урожай тоді, коли правильно вибрати місце для висадки саджанців. Важливо враховувати не тільки тип ґрунту, а й такі показники плантації, як затіненість/освітленість сонцем, напрям вітру тощо.
 
– Для посадки абрикосів ми обираємо сонячне, захищене від сильних північних і східних вітрів місце. Найбільш сприятливі ґрунти для абрикосів – із нейтральною або слабокислою реакцією (РН 6-7). Абрикос краще за все росте на родючому ґрунті, із глибиною залягання підземних вод не менше ніж 1,8–2 метри. Він посухостійкий, але не переносить мокрих ґрунтів. Оскільки кореням обов’язково потрібен вільний приплив повітря впродовж усієї вегетації, часто навіть короткочасне затоплення водою або сильне перезволоження шару, де розташоване коріння дерева, може призвести до загибелі рослини, – наголошує Сергій Шевчук.
 
Продовження читайте у друкованому номері журналу. Ознайомитися зі змістом видання, а також придбати його ви зможете тут.
 
Оформити передплату журналу «Садівництво і Виноградарство: Технології та Інновації» можна за телефонами:
+38 (0362) 60 88 21,
Альона Данчук, тел.: +38 097 65 43 126
Анна Панкратенкова, тел. +38 097 75 92 583, reklama.nti@gmail.com
Лариса Товкач, тел.+38 097 968 95 16, sad.nti@ukr.net
Ірина Калюжна, тел.: +38 096 458 76 82, reklama.nti@ukr.net
Ірина Петронюк, тел.: +38 096 49 16 692
або надіслати заявку на e-mail: sad2017@ukr.net
 
Передплату на журнал можна оформити як через редакцію, так і в будь-якому поштовому відділенні. Передплатний індекс 60218.

Журнал «Садівництво»

Останні статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *