У фермерське господарство “ГАДЗ” завітав міністр на відкриття сучасного заводу

 У фермерське господарство “ГАДЗ” завітав міністр на відкриття сучасного заводу

7 липня Фермерське господарство “Гадз” (Farm Gadz) з робочим візитом відвідав Міністр аграрної політики і продовольства Роман Лещенко, заступник міністра Тарас Висоцький, народні депутати та аграрії зі всієї України.

Разом з власником компанії Петром Гадзом гості урочисто відкрили завод по виробництву пюре, джемів та соків прямого віджиму. Під час відкриття присутні одразу спробували готову продукцію та високо оцінили якість продукту.

Серед запрошених були й представники журналу “Садівництво та Виноградарство. Технології та Інновації”, асоціації «Укрсадпром», науковці провідних інститутів, голови місцевих ОТГ та компаній, що приймали участь у будівництві заводу.

На базі господарства також провели нараду з представниками влади

Зауважимо, що ФГ “Гадз” – Головний Організаційний Партнер бізнестуру конференції “Від землі – до готового продукту. Зерняткові”. Конференція відбудеться 28-29 жовтня 2021 року в Тернополі. ЇЇ акцентом стане вирощування, технології захисту, збору та переробки фруктів зерняткової групи. Під час конференції відбудеться традиційний конкурс – Народна дегустація соків прямого віджиму.

ФОТОЗВІТ З МІСЦЯ ПОДІЇ – ШУКАЙТЕ ТУТ

Журнал «Садівництво»

Останні статті

1 Комментар

  • навіщо вони ці чинуші їздять на відкриття,попрошайки бісові….що він там забув той міністр….що держава щось вклала в те виробництво?????

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *