У Рівному розпочалася конференція «Садівництво, ягідництво, овочівництво в умовах воєнного стану: вчимося перемагати!»

 У Рівному розпочалася конференція «Садівництво, ягідництво, овочівництво в умовах воєнного стану: вчимося перемагати!»

Сьогодні, 29 вересня, розпочалася Всеукраїнська науково-практична благодійна конференція «Садівництво, ягідництво, овочівництво в умовах воєнного стану: вчимося перемагати!», яку організувала медіагрупа «Технології та Інновації». Зокрема, сьогодні триває пленарна частина конференції, участь у якій беруть понад 200 учасників!

– У березні, коли ми скасовували свої заходи, то й не очікували, що зберемо вас усіх у вересні, що ви приїдете в Рівне з усіх усюдів. Ми такі раді побачитися, поділитися енергією добрих справ і досвідом перемагати, попри війну. Участь у конференції візьме понад 200 учасників з усієї України, і навіть з Харківської та Дніпропетровської областей. Також виступатиме 29 спікерів, а свої стенди представили 35 компаній! – зазначила співзасновниця медіагрупи «Технології та Інновації» Катерина Конева.

Співзасновниці медіагрупи «Технології та Інновації» Катерина Конева та Надія Ящук

Також з вітальним словом виступила Надія Переходько, директор департаменту агропромислового розвитку Рівненської облдержадміністрації, яка зазначила, що в Рівненській області є нові цікаві суб’єкти господарювання, яким Рівненська облдержадміністрація сприяє в розвитку. Також Надія Переходько зазначила, що фермери можуть інвестувати та створювати нові насадження на Рівненщині, а місцева влада їм у цьому сприятиме.

– Наша медіагрупа вже 6 років поспіль організовує для вас науково-практичні конференції на різну тематику, які стали для галузей місцем обміну досвідом і плідного спілкування. Цього року зі зрозумілих причин наш графік конференцій був порушений і нам довелося скасувати аж чотири заходи! Але ми дуже раді, що, незважаючи на війну в країні, ви тут, – зазначила співзасновниця медіагрупи «Технології та Інновації» Надія Ящук.

Упродовж першого дня конференції заплановані три конференц-секції:

  1. «Господарюємо в умовах війни: державна підтримка, гранти, кредитування та інші шляхи підтримки аграрного сектору. Ціноутворення і цінова політика. Вчимося виживати і перемагати!».
  2.  «Основні тренди і виклики воєнного часу – вчимося перемагати!». Виступи фермерів-практиків і представників технологічних компаній.
  3. «Заморожування, переробка, експорт: обираємо найвигідніше і найперспективніше».

Окрім того, наприкінці дня відбудеться благодійний аукціон товарів і послуг для садівництва, ягідництва і овочівництва, мета якого – зібрати кошти для потреб бійців Збройних Сил України.

А вже завтра, 30 жовтня, відбудеться бізнес-тур на провідні ягідні, овочеві  та переробні підприємства регіону – «Калина-Бугрин» (має в обробітку 180 гектарів земель, на яких вирощує та зберігає овочі – цибулю, моркву, буряк, капусту), а також «Дедденс Агро» (загальна площа сягає 6000 гектарів, на яких ростуть органічні зернові, картопля, гарбуз, малина та суниця).

Читайте також: Презентуємо програму конференції «Садівництво, ягідництво, овочівництво в умовах воєнного стану: вчимося перемагати!»

Журнал «Садівництво»

Останні статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *