У Японії вирощують яблука з малюнками

 У Японії вирощують яблука з малюнками

Особливі плоди яблука з малюнками на них вирощують японські садівники. Про це на своїй сторінці у фейсбуці написав Надзвичайний і Повноважний Посол України в Японії Сергій Корсунський.

– Нічого особливого, просто японські яблука з префектури Аоморі.  Їх доставляють у Версаль і до Посольства України в Японії. Смачні, – написав Сергій Корсунський.

Так, вирощування яблук з малюнками – не новинка. Чимало виробників, зокрема й українських, використовують цю технологію, аби збільшити продажі своєї продукції. Зокрема, минулоріч до Дня незалежності України одна з компаній Вінниччина виростила яблука із зображенням тризуба.  Як повідомлють виробники, на замовлення можна виростити яблука з різними картинками. Найчастіше люди замовляють логотипи компаній, смайлики та різноманітні написи.

Щоб отримати зображення на плодах, до них на ранніх етапах розвитку приєднують наліпки різної форми. Відповідно, на ту частину не потрапляє сонце, її колір відрізняється від загального забарвлення фрукта і з’являється зображення.

Читайте також: Точка зору: в Україні на яблучному ринку немає ціни, треба орієнтуватися на експорт

Журнал «Садівництво»

Останні статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *