Україна буде представлена на виставці Biofach-2022

 Україна буде представлена на виставці Biofach-2022

26-29 липня у німецькому Нюрнбергзі відбудеться провідна міжнародна виставка органічних продуктів харчування Biofach-2022. Цьогоріч участь у заході візьме й українська делегація. Так, на двох колективних стендах України (3А-729 і 3А-628) буде представлено 28 виробників органічних продуктів.

На одному з двох стендів буде представлена, зокрема, асоціація «Ягідництво України», Федерація органічного руху України та громадська спілка «Біодинаміка України», а також 10 виробників органічних продуктів.

Цьогоріч програма виставки Biofach-2022 охоплює короткий огляд викликів, які постають перед органічною торгівлею сьогодні. Даніла Бруннер, директор виставок BIOFACH і VIVANESS, підсумовує внесок в органічну торгівлю так:

– Органіка потрапила в центр суспільства, що є ще однією причиною того, чому унікальна точка продажу органічної торгівлі різко змінюється. Тепер уся справа в удосконаленні нашого позиціонування та асортименту, реалізації комунікаційних стратегій, навчанні співробітників і важливих кроках до цифровізації. Програма форуму містить практичні пропозиції щодо вирішення цих важливих завдань.

Читайте також: Презентуємо новий випуск журналу «Садівництво та Овочівництво. Т.І.»

Журнал «Садівництво»

Останні статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *