USAID і BAYER нададуть аграріям насіння овочів

 USAID і BAYER нададуть аграріям насіння овочів

Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та компанія BAYER безкоштовно передадуть українським аграріям високоякісне насіння овочів, аби сприяти подоланню кризи, викликаної повномасштабним путінським вторгненням в Україну. Про це повідомляється на сторінці USAID у фейсбуці.

Так, BAYER надасть насіння на безоплатній основі як партнер започаткованої проєктом USAID «Ініціативи стійкості сільського господарства» (AGRI-Україна).

– Мета цієї ініціативи – залучити приватний бізнес до забезпечення потреб українського агросектору та зміцнення його експортного потенціалу, – йдеться у повідомленні. 

Натомість проєкт USAID забезпечить розподіл насіння між аграріями, які найбільше цього потребують. Очікується, що першу партію насіння отримають до 25 тисяч присадибних господарств і мікроферм, передусім на щойно деокупованих територіях України. 

Зазначається, що проєкт USAID і компанія BAYER і надалі визначатимуть додаткові потреби у насінні, що можуть виникати упродовж посівної кампанії.

Читайте також: Доступна програма конференції «Ягідництво і переробка в умовах воєнного стану: вчимося перемагати!», яка відбудеться 16-17 лютого в Рівному

Журнал «Садівництво»

Останні статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *