Вийшов друком новий випуск журналу «Садівництво та Овочівництво. Т.І.»

 Вийшов друком новий випуск журналу «Садівництво та Овочівництво. Т.І.»

Закінчилася робота над підготовкою до друку ще одного випуску спеціалізованого журналу «Садівництво та Овочівництво. Технології та Інновації», який уже невдовзі відправиться до своїх передплатників. Журнал охоплює всі напрямки садівництва, враховуючи горіхівництво, а також овочівництво.

Як завжди, читачів журналу чекає безліч ексклюзивної та актуальної інформації, яка в подальшому забезпечить не лише успішний урожай, але і розвиток власного бізнесу та пошуку нових партнерів. Зокрема, дізнайтеся про те, які перспективи має бізнес, що базується на вирощуванні кісточкових культур, як забезпечити якість саду та майбутнього врожаю, а також які варіанти переробки продукції зараз актуальні. Також відповіді на питання про те, як створити успішний бізнес, вирощуючи кісточкові, зерняткові та горіхові культури, шукатимуть учасники IV Міжнародної Благодійної науково-практичної конференції «Успішне садівництво і переробка: технології та інновації. Вчимося перемагати!», яку організовує медіагрупа «Технології та Інновації». Захід відбудеться 1-2 червня в Кам’янці-Подільському.

Як працювати садівничому сектору України під час війни та як відновлювати галузь після закінчення? Думками про взаємодію в цьому напрямку України та Нідерландів поділився директор компанії «Розетта Агро» Валерій Ляшинський.

Неодмінний блок журналу присвячений технологіям вирощування зерняткових і кісточкових культур:

  • Всупереч викликам сьогодення. На Одещині висаджують молодий яблуневий сад у новому господарстві «Бонелет».
  • Грушевий сад: і виклики, і задоволення. Що потрібно для того, щоб виростити якісний врожай груш та втримати бізнес у складні часи (досвід ФГ «Яніс»).
  • «Енограй»: як відновлюється херсонський черешневий сад, який перебував в окупації.

Важлива частина статей журналу «Садівництво та Овочівництво. Технології та Інновації» присвячена темі вирощування овочевих культур:

  • Зусилля фахівців та допомога бджіл – запорука успішного вирощування бджолозапильних сортів огірків у ПрАТ «ЗМІЇВСЬКА ОВОЧЕВА ФАБРИКА».
  • Особливості розвитку основних хвороб огірка та методи боротьби з ними. Зіновія Єлінська, агроном-консультант із вирощування овочевих культур. Продовження. Перша частина – в журналі «Садівництво та Овочівництво. Т. І.» No 3 (2022).
  • Огірки: вирощування партенокарпічних гібридів у захищеному ґрунті. Віктор Васін, фахівець підрозділу насіння овочів компанії «Байєр-Україна», кандидат біологічних наук
  • Поради досвідчених, або Що потрібно для успішного вирощування картоплі. Досвід ФГ «Аделаїда».
  • Спаржа: перспективно, але непросто. До чого варто бути готовим тим, хто має намір вирощувати цей овоч (досвід ФГ «Кашицький»).

Захисту насаджень від хвороб і шкідників, а також ефективному живленню присвячені такі публікації:

  • Для садових, овочевих та ягідних культур: Polyversum – новий екологічний препарат від компанії «Біохім Агро».
  • Захист промислових вишнево-черешневих насаджень від основних шкідників, хвороб і бур’янів у виробничому сезоні 2023 року. Юрій Яновський, д-р с.-г. наук, професор кафедри захисту і карантину рослин Уманського національного університету садівництва.
  • Лускокрилі шкідники спеціальних культур? Байєр пропонує Ваєго®! Ігор Тарушкін, гравер-ченнел менеджер (спецкультури), компанія «Байєр».
  • Біологічний контроль: перспективи застосування хижого павутинного кліща Amblyseius californicus у садівництві, ягідництві та овочівництві. Андрій Дохторук, фахівець із біотехнологій ТОВ «Біо Захист».
  • Три нові рішення для захисту виноградників та отримання якісного врожаю. Дмитро Тимошенко, технічний експерт зі спеціальних культур та винограду, компанія «Сингента»
  • Серкадіс® проти оїдіуму. Володимир Воєводін, канд.с.-г. наук, експерт компанії BASF

Неодмінні рубрики журналу – технології зберігання та досвід переробки садової та овочевої продукції:

  • Фруктові, ягідні й томатні. У ФГ «Валентина» активно розвивають переробку та збільшують асортимент соків прямого віджиму.
  • «Герцевські крафтолики»: успішний приклад спільної справи. На Дніпропетровщині жителі села виготовляють гарбузові цукати та сухі борщі.
  • Не тільки виростити, а й правильно зберегти. Поради для зберігання картоплі, цибулі та моркви від компанії «Толсма Текнік»

Як же без горіхів? Так, невід’ємна частина журналу «Садівництво та Овочівництво» – «Горішник» – висвітлює такі теми:

  • «Сади Черкащини»: досвід вирощування та переробки волоського горіха. Як уникнути помилок, закладаючи горіховий сад.
  • Vivai Nicola: якість садивного матеріалу фундука, перевірена часом.
  • Половина території України придатна для вирощування мигдалю! Володимир Балабан, аспірант, науковий співробітник відділу інтродукції та селекції малопоширених плодових, декоративних та ароматичних рослин, Інститут кліматично орієнтованого сільського господарства НААН України.
  • Чорне золото у власному саду (досвід Михайла Костюка із Львівщини у вирощуванні чорного горіха)

Висвітлений у журналі також науковий бік столового виноградарства. Зокрема про те, як покращити якість столового винограду за допомогою регуляторів росту, розповіли представники ННЦ «Інститут виноградарства і виноробства імені В. Є. Таїрова» НААН України.

Використання нових сортів в Україні під загрозою. Детальніше про це в юридичному практикумі розповіла Антоніна Пахаренко-Андерсон – керуючий партнер патентно-правової фірми «Пахаренко та партнери», президент Українського альянсу по боротьбі з підробками і піратством (UAACP), патентний повірений України.

Ознайомитися та завантажити новий випуск журналу «Садівництво та Овочівництво. Технології та Інновації» & «Горішник» можна за посиланням тут. Нагадаємо, на час воєнного стану в Україні журнали медіагрупи «Технології та Інновації» доступні для безкоштовного завантаження. Попередні випуски журналу «Ягідник» – тут.

Щоб замовити друковану версію видання та оформити передплату, звертайтеся за контактами:

Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516

Анна Панкратенкова, тел: +38 097 759 25 83

Ірина Петронюк, тел: +38 096 49 166 92

Журнал «Садівництво»

Останні статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *