«Ягідництво і переробка: технології та інновації»: реєстрація на конференцію триває!

 «Ягідництво і переробка: технології та інновації»: реєстрація на конференцію триває!

П’ята Міжнародна науково-практична конференція для представників ягідної та переробної галузей «Ягідництво і переробка: технології та інновації» відбудеться 9-10 грудня 2021 року (Готельно-ресторанний комплекс «Верховина», Київська обл., с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Петропавлівська, 24)

Для тих, хто прагне створити та розвивати власний, успішний та прибутковий ягідний бізнес, журнал «Ягідник» (медіагрупа «Технології та Інновації») організовує V дводенну конференцію «Ягідництво і переробка: технології та інновації 2021»,  адресовану представникам ягідної та переробної галузей

Місце проведення – готельно-ресторанний комплекс «Верховина», Київська обл., с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Петропавлівська, 24

Міжнародна конференція «Ягідництво і переробка: технології та інновації» – вже традиційний захід медіагрупи «Технології та Інновації», що з року в рік збирає рекордну кількість відвідувачів. Торішня конференція, що відбулася у Львові, зібрала більше 300 гостей: експертів ринку, фермерів, трейдерів, експортерів, представників компаній з сучасними технологіями. На конференцію завітали фермери  зі всієї України – від Заходу до Сходу, іноземні спеціалісти з Польщі, Італії, Білорусі тощо. Ознайомитися з інформацією та фотоматеріалами конференції можна за посиланням.
9 грудня – пленарна частина конференції та виставка технологій сучасного садівництва, ягідництва і переробки.

Програма конференції включає вагомі частини:

  • Круглий стіл та обговорення проблем галузі та шляхи їх вирішення
  • Секція, присвячена маркетингу, торгівлі й експорту ягідної продукції;
  • Виступи експертів ягідного ринку, керівників ягідних господарств
  • Блоки виступів окремо по кожній ягідній культурі – лохина, суниця, малина та нішеві
  • Сучасні технології вирощування та успішного ягідництва від українських та іноземних експертів та практиків
  • Переробка та сортування, зберігання ягід: технології та інновації – від українських та іноземних експертів та практиків

А також в рамках конференції – презентація та дегустація продукції, виготовленої на базі фруктів, ягід, у тому числі з додаванням меду: цукерок, сухофруктів, чипсів, заморожених продуктів, джемів, а також напоїв: вин, настоянок і наливок, сидрів, сиропів, міцних напоїв і т.д.

Традиційно під час конференції «Ягідництво і переробка: технології та інновації» відбудеться масштабна виставка європейських та українських компаній, які презентуватимуть обладнання, техніку і технології.

10 грудня учасники конференції зможуть взяти участь у бізнестурі на провідні ягідні та переробні підприємства України – ТОВ «Нікдарія» (ТМ iBerry) та СВК «Ягідки» (TM Big BLUE).

На другий день конференції заплановано бізнестур на провідні ягідні та переробні підприємства.

ТОВ Нікдарія (ТМ iBerry) (Житомирська обл., Радомишльський р-н, с.Раковичі) входить у ТОП-5 ягідних господарств та є найбільш інноваційно-розвиненим господарством України. На території понад 160 га основну частину площі займає лохина, також ТОВ «Нікдарія» на15 га вирощує зелену спаржу, жимолость, суницю. Всі виробничі процеси на господарстві ТОВ «Нікдарія» автоматизовані та використовують передові світові технології – автоматизована система поливу, облік врожаїв, ягідний холодильник (єдиний в Україні станом на 2021 рік) з автоматизованою системою інтенсивного охолодження та зберігання свіжої ягоди, сучасна сортувальна лінія Unitec, автоматизована пакувальна лінія Sorma. Виключення складає ручний збір ягоди і спаржі, що разом із технологіями післязбирального автоматизованого сортування та пакування забезпечує найвищу якість кінцевого продукту. Якість продукції щорічно підтверджується міжнародними сертифікатами Global GAP та GRASP.

СВК «Ягідки» (TM Big BLUE) (с. Хмільна, Бузівська сільська рада) органічна ферма, що була створена у 2016 році біля Києва  Загальна площа плантації – 55 гектарів. Є органічним виробником лохини та сертифіковані за системою Organic Standard та GlobalG.A.P. Головна мета – створення високоякісної, органічної продукції, використовуючи найкращі світові практики та високі стандарти якості та соціальної відповідальності, а також – протоколу харчової безпеки GlobalG.A.P. На фермі BigBlue вирощують5 сортів лохини, які забезпечують збір врожаю починаючи з кінця червня та до середини вересня – Дюк, Блукроп, Нельсон, Чандлер, Еліот.

Окрім того, в господарстві цього року виростили і надзвичайно швидко реалізували саджанці ліцензованих сортів лохини. Восени готуються приймати замовлення на нові саджанці, які реалізовуватимуть наступної весни. А ще цього року в господарстві разом з партнерами запускають новий проєкт з виготовлення сиропів-конфітюрів, що дозволить з новою продукцією зайняти місце на полицях однієї з торгових мереж.  Засновник та керівник господарства Олег Науменко поділиться з учасниками бізнестуру успішним досвідом ведення ягідного бізнесу, розкаже про підводні камені, які чекають ягідівників у цій сфері діяльності.

Учасники конференції: власники, керівники і головні агрономи ягідних та садівничих господарств, керівники і головні спеціалісти комплексів із заморозки продукції та переробних підприємств, виробники соків, вин, міцних напоїв на базі ягід, початківці-фермери і всі ті, хто планує успішний бізнес, пов’язаний з ягідництвом.

Наприкінці конференц-дня відбудеться урочистий фуршет та розважальна программа за участі фольклорного колективу.

Дрес-код: вишиванки.

Головний Галузевий партнер – Асоціація «Ягідництво України»
Генеральний Юридичний партнер – Патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери»

Генеральний партнер по ЗЗР – компанія BAYER.
Ексклюзивний технологійний партнеркомпанія «ПрофПолив»
Партнер бізнестуру – СВК «Ягідки»
Партнер бізнестуру – ТОВ «Нікдарія»
Головний Технологічний партнер – ТОВ «Розетта Агро»
Головний Технологічний партнер – UNITEC
Головний Технологічний партнер – POLSKA BOROWKA

Реєстрація на конференцію вже розпочалася! Запрошуємо до участі представників господарств та підприємств!

Умови участі в конференції:
В якості учасника
Для виробників сільгосппродукції – 3000 грн – 2 дні (ціна включає оплату участі у всіх заходах протягом 2 днів, включно з бізнес-туром); 2000 грн – 1 день участі (перший чи другий на вибір);
Для не виробників сільгосппродукціїпродукції (компанії): 3000 грн – 1 день; 4000 грн – 2 дні.
(У ціну входить кава-брейк, обіди, фуршет; обслуговування під час заходу; участь у презентації фруктів і ягід, а також напоїв і страв; пакет учасника конференції з інформаційними матеріалами; детальний пост-звіт про захід з фінальними презентаціями спікерів, надіслані електронною поштою, контакти всіх партнерів експонентів, спікерів заходу).

Увага: для передплатників журналів «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації»«Напої. Технології та Інновації», «Ягідник» і «Горішник» – пільгові умови участі в конференції (знижка 10%)
Членам Асоціації «Ягідництво України»знижка 10%
Учасникам конференцій медіагрупи «Технології та Інновації» 2021 року – 10%
*Акції не сумуються.

 Для реєстрації учасників і партнерів звертайтеся:
Ірина Калюжна, тел.: +38 096 458 7682
Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516
Анна Панкратенкова, тел.: +38 097 75 92 583
Данчук Альона, тел.: +38 097 528 36 46 
Ірина Петронюк, тел.: +38 096 49 16 692

Керівник проєкту: Надія Ящук, тел. +38 (068) 568-58-22, rnadia@ukr.net
Креативний директор – Катерина Конєва, шеф-редактор/видавець проєкту «Технології та Інновації», тел..: +38 067 238 18 51 kateryna.koneva@gmail.com

Конференція «Ягідництво і переробка: технології та інновації» пройде з дотриманням усіх санітарних норм і правил. Усі учасники будуть забезпечені достатньою кількістю масок і санітайзерів. Виставка-презентація обладнання, технологій і матеріалів буде проводитися з дотриманням дистанції між стендами. Конференц-зали будуть провітрюватися. У приміщеннях працює сучасна потужна система кондиціювання. Учасникам заходу радимо зберігати соціальну дистанцію, утриматися від обіймів і рукостискань. Компаніям, які презентуватимуть продукцію на стендах, пропонуємо встановити захисні екрани.

ВАЖЛИВО!
Ще раз просимо поставитися до нинішньої ситуації з розповсюдженням COVID-19 в Україні з усією серйозністю. Заходи, що вживаються організаторами та прописані вище, націлені на посилення вашої особистої безпеки. Рекомендуємо вам самостійно виміряти температуру тіла перед відвідуванням події та у випадку будь-якого нездужання або поганого самопочуття, відмовитися від особистої присутності на події. Ви можете в будь-який момент зв’язатися з організаторами щодо заміни делегата.

Ваше здоров’я – наш пріоритет! Ми готові до найбільш червоних зон, а й ви повинні бути до них готові!

Вхід на виставку дозволений тільки власникам довідки про повну вакцинацію, довідки про одужання від ковід за останні 6 місяців, негативний ПЛР або експрес-тест, дійсний 72 години. Будь ласка, подбайте заздалегідь про генерацію сертифікатів в додатку Дія.

Поселяє та приймає конференцію – готель «Верховина» (вулиця Петропавлівська 24, Петропавлівська Борщагівка, Київ, 08130, Україна)
Телефони для бронювання по телефону зі знижкою для учасників конференції (при бронюванні, кажіть, що на ягідну конференцію): 063 304 04 72, 050 404 33 02, 098 166 96 25 (viber) Ангеліна.
Номери, доступні для бронювання (корпус № 5, саме там, де буде проводитися конференція)

Стандарт:
Одномісний стандарт – 600 грн/ніч
Стандарт TWIN К1 – 500 грн/ніч
Стандарт TWIN К3 – 500 грн/ніч
Трьохмісний стандарт – 850 грн/ніч
Стандарт TWIN К5 – 700 грн/ніч
Покращений DBL – 950 грн/ніч
Покращений одномісний – 600 грн/ніч
Двомісний комфорт – 800 грн/ніч

Люкс:
Люкс TWIN – 900 грн/ніч
Люкс DBL – 900 грн/ніч

Сімейний:
Люкс сімейний – 1000 грн/ніч
Покращений сімейний – 1150 грн/ніч  + Сніданок 165 грн оплачується додатково.

Журнал «Садівництво»

Останні статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *