«Ягідництво і переробка: технології та інновації» V Міжнародна науково-практична конференція для представників ягідної та переробної галузей відбудеться 9-10 грудня 2021 року (м. Ірпінь, Київська обл., «Конференц-Хол ІРПІНЬ»)

 «Ягідництво і переробка: технології та інновації» V Міжнародна науково-практична конференція для представників ягідної та переробної галузей відбудеться 9-10 грудня 2021 року  (м. Ірпінь, Київська обл., «Конференц-Хол ІРПІНЬ»)

Успішний бізнес коштує дорого, а знання, як його зробити таким, – безцінні! Для тих, хто прагне створити та розвивати власний, успішний і прибутковий ягідний бізнес, журнал «Ягідник» (Україна) організовує V дводенну конференцію «Ягідництво і переробка: технології та інновації»,  адресовану представникам ягідної та переробної галузей.  Місцем проведення V Міжнародної науково-практичної конференції обрана Центральна Україна – регіон, де успішно розвиваються і ягідництво, і переробка ягід.

Міжнародна конференція «Ягідництво і переробка: технології та інновації» – вже традиційний захід медіагрупи «Технології та Інновації», що з року в рік збирає рекордну кількість відвідувачів. Торішня конференція, що відбулася у Львові, зібрала більше 280 гостей: експертів ринку, трейдерів, експортерів, представників 45 компаній-виробників. На конференцію завітали вітчизняні фермери  зі всієї України – від Заходу до Сходу, іноземні спеціалісти з Польщі, Італії, Білорусі тощо. Ознайомитися з інформацією та фотоматеріалами конференції можна за посиланням.

Програма наступної конференції стане ще більш цікавою та охопить весь ланцюжок процесів: від підготовки ягідного поля – до позиціонування свіжої чи переробленої продукції на міжнародних ринках. Конференція складатиметься з теоретичної частини, що включить виступи експертів ягідного ринку, керівників/власників успішних ягідних ферм, фруктових розсадників, переробних підприємств – виробників продукції з ягід і на базі ягід, науковців, представників державних структур, провідних європейських компаній – виробників техніки, устаткування, засобів захисту та догляду за рослинами.

В рамках конференції планується масштабна виставка європейських і українських компаній, які презентуватимуть найсучасніші технології догляду за ягідником і переробки ягідної продукції.

Традиційно, організатор конференції, медіагрупа «Технології та Інновації», проводить виставку-презентацію напоїв на базі ягід, фруктів та меду, а також продуктів харчування, виготовлених із застосуванням ягід.

Якщо говорити про свіжий ринок, то сьогодні стрімке зростання демонструє лохина високоросла, збільшуються площі насаджень та збільшуються продажі в Україні і світі. Саме тому найбільша тематична частина конференції буде присвячена лохині високорослій.

В ході заходу буде йти мова і про особливості вирощування, продажів і переробки інших популярних культур – суниці садової, малини і чорної смородини, ожини, а також нішевих культур, як жимолость, порічки, аронія, обліпиха і т.д., які поступово набувають популярності.

Окремий тематичний блок буде присвячений темам зберігання, – насамперед, технологій сучасної заморозки ягід, і переробки ягідної продукції. Саме переробка дозволяє створити додану вартість, а значить, нові робочі місця і успішний бізнес для ягідівників.

На другий день конференції заплановано бізнестур на провідні ягідні підприємства – СВК«Ягідки».

СВК «Ягідки» – органічна ферма з вирощування лохини, заснована 2016 року в селі Хмільна під Києвом. У господарстві вирощують лохину для свіжого ринку. Загальна площа плантації – 55 гектарів. Тут систематично упроваджують найвищий світовий досвід із догляду за ягідними плантаціями. У 2019 році тут зареєстрували свою торгову марку – BigBlue.

Окрім того, в господарстві цього року виростили і надзвичайно швидко реалізували саджанці ліцензованих сортів лохини. Восени готуються приймати замовлення на нові саджанці, які реалізовуватимуть наступної весни. А ще цього року в господарстві разом з партнерами запускають новий проєкт з виготовлення сиропів-конфітюрів, що дозволить з новою продукцією зайняти місце на полицях однієї з торгових мереж.  Засновник та керівник господарства Олег Науменко поділиться з учасниками бізнестуру успішним досвідом ведення ягідного бізнесу, розкаже про підводні камені, які чекають ягідівників у цій сфері діяльності.

Головна мета конференції – надати українським фермерам ключі до створення максимально повної моделі успішного бізнесу на ягодах, а саме: вирощування і реалізація фреш-продукції, вирощування ягід і їх заморозка з наступним продажем, вирощування і переробка ягідної продукції на сухофрукти, джеми, соки, нектари, лікери, вина, наливки, медові напої і т.д . Завдання, яке ставлять перед собою організатори – медіагрупа «Технології та Інновації» – розвиток і популяризація сучасних технологій вирощування та переробки ягід, сприяння продажу та експорту української ягоди.

Учасники конференції: власники, керівники і головні агрономи ягідних та садівничих господарств, керівники і головні спеціалісти комплексів із заморозки продукції та переробних підприємств, виробники соків, вин, міцних напоїв на базі ягід, початківці-фермери і всі ті, хто планує успішний бізнес, пов’язаний з ягідництвом.

Наприкінці конференц-дня відбудеться урочистий фуршет та розважальна программа за участі фольклорного колективу. Дрес-код: вишиванки.

Головний Галузевий партнер – Асоціація «Ягідництво України»
Генеральний Юридичний партнер – Патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери».
Ексклюзивний партнер – компанія «ПрофПолив».
Партнер бізнестуру – СВК «Ягідки».

Реєстрація на конференцію вже розпочалася! Запрошуємо до участі представників господарств та підприємств!

Умови участі в конференції:

Для виробників сільгосппродукції – вартість участі 2500 грн (ціна включає оплату участі у всіх заходах протягом 2 днів, включно з бізнес-туром); вартість участі (1 день без бізнес туру) – 1500 грн.

Для не виробників сільгосппродукції – вартість участі – 4000 грн (ціна включає оплату участі протягом 2 днів, включно з бізнес-туром); вартість участі (1 день без бізнес туру) – 3000 грн.

 (У ціну входить кава-брейк, обіди, фуршет; обслуговування під час заходу; участь у презентації фруктів і ягід, а також напоїв і страв; пакет учасника конференції з інформаційними матеріалами; детальний пост-звіт про захід з фінальними презентаціями спікерів, надіслані електронною поштою).

Увага: для передплатників журналів «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації», «Напої. Технології та Інновації», «Ягідник» і «Горішник» – пільгові умови участі в конференції (знижка 10%)

Членам Асоціації «Ягідництво України» знижка 10% на участь

Членам Асоціації «Укрсадпром» знижка 10% на участь

*Акція діє при оплаті однією сумою.

 Для реєстрації учасників і партнерів звертайтеся:

Ірина Петронюк, тел.: +38 096 49 16 692
Ірина Калюжна, тел.: +38 096 458 7682
Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516
Анна Панкратенкова: +38 097 75 92 583

Керівник проєкту: Надія Ящук, тел. +38 (068) 568-58-22, rnadia@ukr.net

Креативний директор – Катерина Конєва, шеф-редактор/видавець проекту «Технології та Інновації», тел..: +38 067 238 18 51 kateryna.koneva@gmail.com

Конференція пройде з дотриманням усіх санітарних норм і правил. Усі учасники будуть забезпечені достатньою кількістю масок і санітайзерів. Виставка-презентація обладнання, технологій і матеріалів буде проводитися з дотриманням дистанції між стендами. Конференц-зали будуть провітрюватися. У приміщеннях працює сучасна потужна система кондиціювання. Учасникам заходу радимо зберігати соціальну дистанцію, утриматися від обіймів і рукостискань. Компаніям, які презентуватимуть продукцію на стендах, пропонуємо встановити захисні екрани.

Журнал «Садівництво»

Останні статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *