Як зробити ягідний бізнес успішним? Відповіді – на грудневій конференції «Ягідництво і переробка: технології та інновації»

 Як зробити ягідний бізнес успішним? Відповіді – на грудневій конференції «Ягідництво і переробка: технології та інновації»

9-10 грудня, традиційно, на завершення ягідного року, відбудеться вже П`ята міжнародна науково-практична конференція «Ягідництво і переробка: технології та інновації», яку організовує медіагрупа «Технології та Інновації». Цього разу ягідівники зустрінуться в Києві, в готельно-рестораному комплексі «Верховина» (с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Петропавлівська, 24, Київська обл., Україна).

Запрошуються ягідівники й садівники, які прагнуть створити ефективний високоприбутковий бізнес.
У полі зору конференції – головні ягідні культури і їхні якісні характеристики: лохина, малина, суниця садова. Спікери проаналізують різні аспекти вирощування ягід і догляду за ягідними плантаціями: вибір саджанців, закладання плантації, полив, ефективне підживлення, захист від шкідників і хвороб, збір урожаю і технології сортування. 

У програмі конференції – такі теми:

•  правильне закладання лохинової плантації;
•  висвітлення успішного досвіду вирощування відомих та нішевих культур;
•  шкідники і хвороби ягідних культур;
•  автоматичні системи зрошення ягідних культур;
•  як збільшити прибутковість лохини;
•   закордонний досвід вирощування ремонтантних сортів суниці садової на столах у тунелях;
•   аналіз нових тенденцій у сортуванні ягід;
•   системи біоживлення та біозахисту в сучасному ягідництві;
•   боротьба із грибковими захворюваннями ягідних культур;
•   аналіз перспективних сортів ягід;
•   ліофілізація та заморожування ягід;
•   аналіз тенденцій упакування ягідної продукції;
•   продаж ягід в Україні;
•   експорт ягідної продукції;
•   сертифікація ягідного підприємства.

В рамках конференції вперше в Україні відбудеться Конгрес із заморожування і холодної логістики ягід, учасники якого – власники і директори комплексів із охолодження та заморозки, представники логістичних компаній – обговорять нагальні питання зберігання, пакування і подальшого перевезення продукції, а саме холодної логістики.

Учасники конференції: власники, керівники і головні агрономи ягідних та садівничих господарств, керівники і головні спеціалісти комплексів із заморозки продукції та переробних підприємств, представники логістичних компаній, виробники соків, вин, міцних напоїв на базі ягід, початківці-фермери і всі ті, хто планує успішний бізнес, пов’язаний з ягідництвом.

V Міжнародна науково-практична конференція «Ягідництво і переробка: технології та інновації» триватиме 2 дні.

9 грудня – пленарна частина конференції та виставка технологій сучасного ягідництва, садівництва й переробки.

Програма конференції складається з таких частин:

–  круглий стіл із обговоренням проблем галузі та шляхів їх вирішення;
–  виступи експертів ягідного ринку, керівників ягідних господарств;
–  виставка сучасних технологій вирощування та успішного ягідництва від українських та іноземних експертів та практиків;
–  презентація технологій переробки зберігання ягід від українських та іноземних експертів і практиків;
–  сортування, охолодження і заморожування ягід, пакування, холодна логістика.

Неодмінна частина конференції – презентація й дегустація продукції, виготовленої із ягід і фруктів, у тому числі з додаванням меду (цукерок, сухофруктів, чипсів, заморожених продуктів, джемів), а також напоїв (вин, настоянок і наливок, сидрів, сиропів, міцних напоїв і т. д).

10 грудня 
– бізнестур на провідні ягідні й переробні підприємства України – ТОВ «Нікдарія» (ТМ iBerry) та СВК «Ягідки» (TM Big BLUE).

ТОВ «Нікдарія» (ТМ iBerry) (Житомирська обл., Радомишльський р-н, с. Раковичі) належить до п’ятірки найбільших ягідних господарств України. На плантаціях компанії вирощують лохину, спаржу, жимолость, суницю садову. Всі виробничі процеси на господарстві ТОВ «Нікдарія» автоматизовані. У компанії використовують передові світові технології: автоматизовану систему поливу, облік врожаїв, ягідний холодильник (єдиний в Україні станом на 2021 рік) з автоматизованою системою інтенсивного охолодження і зберігання свіжої ягоди, сучасну сортувальну лінію Unitec, автоматизовану пакувальну лінію Sorma. Якість продукції щорічно підтверджується міжнародними сертифікатами Global GAP та GRASP.

СВК «Ягідки» (TM Big BLUE) (с. Хмільна, Бузівська сільська рада) – органічна ферма, створена у 2016 році біля Києва. Загальна площа плантації – 55 гектарів. Компанія сертифікована за системою Organic Standard та GlobalG.A.P. На плантації компанії вирощують 5 сортів лохини – Дюк, Блукроп, Нельсон, Чандлер, Еліот. Окрім того, в господарстві цього року виростили й реалізували саджанці ліцензованих сортів лохини. Восени готуються приймати замовлення на нові саджанці, які реалізовуватимуть наступної весни. А ще цього року в господарстві разом з партнерами запускають новий проєкт з виготовлення сиропів-конфітюрів, що дозволить з новою продукцією зайняти місце на полицях однієї з торгових мереж.  Засновник та керівник господарства Олег Науменко поділиться з учасниками бізнестуру успішним досвідом ведення ягідного бізнесу, розкаже про підводні камені, які чекають ягідівників у цій сфері діяльності.

Щорічні конференції медіа групи «Технології та Інновації», присвячені ягідництву і садівництву, збирають більше 300 учасників з України та Європи. Заходи відвідують експерти ринку, представники відомих аграрних компаній і фермери, а також трейдери і експортери.

Ягідна конференція – це максимум знань та корисної інформації, максимум лайфхаків від експертів галузі. Долучайтеся до кола успішних ягідівників – станьте на крок ближче до реалізації своєї мрії – ефективного ягідного бізнесу!

Партнери конференції:
Головний Галузевий партнер – Асоціація «Ягідництво України»
Генеральний Юридичний партнер – Патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери».
Генеральний партнер по ЗЗР – компанія BAYER.
Ексклюзивний технологійний партнер – компанія «ПрофПолив».
Партнери бізнестуру – СВК «Ягідки», ТОВ «Нікдарія»
Головний Технологічний партнер – ТОВ «Розетта Агро»
Головний Технологічний партнер – UNITEC
Головний Технологічний партнер – POLSKA BOROWKA

Реєстрація на конференцію вже розпочалася! Запрошуємо до участі представників господарств та підприємств!

Умови участі в конференції:
В якості учасника –
Для виробників сільгосппродукції – 3000 грн – 2 дні (ціна включає оплату участі у всіх заходах протягом 2 днів, включно з бізнес-туром); 2000 грн – 1 день участі (перший чи другий на вибір);
Для не виробників сільгосппродукції продукції (компанії): 3000 грн – 1 день; 4000 грн – 2 дні.

(У ціну входить кава-брейк, обіди, фуршет; обслуговування під час заходу; участь у презентації фруктів і ягід, а також напоїв і страв; пакет учасника конференції з інформаційними матеріалами; детальний пост-звіт про захід з фінальними презентаціями спікерів, надіслані електронною поштою, контакти всіх партнерів експонентів, спікерів заходу).

Увага: для передплатників журналів «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації», «Напої. Технології та Інновації», «Ягідник» і «Горішник» – пільгові умови участі в конференції (знижка 10%).

Членам Асоціації «Ягідництво України» знижка 10%
Учасникам конференцій медіагрупи «Технології та Інновації» 2021 року – 10%
*Акції не сумуються.

Для реєстрації учасників і партнерів звертайтеся:
Ірина Калюжна, тел.: +38 096 458 7682
Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516
Анна Панкратенкова, тел.: +38 097 75 92 583
Данчук Альона, тел.: +38 097 528 36 46  
Ірина Петронюк, тел.: +38 096 49 16 692


Керівник проєкту: Надія Ящук, тел. +38 (068) 568-58-22, rnadia@ukr.net
Креативний директор – Катерина Конєва, шеф-редактор/видавець проєкту «Технології та Інновації», тел..: +38 067 238 18 51 kateryna.koneva@gmail.com

УВАГА!
Вхід на конференцію дозволений тільки власникам довідки про повну вакцинацію, довідки про одужання від ковід за останні 6 місяців, негативний ПЛР або експрес-тест, дійсний 72 години. Будь ласка, подбайте заздалегідь про генерацію сертифікатів в додатку «Дія».

Конференція відбудеться з дотриманням усіх санітарних норм і правил. Учасники будуть забезпечені достатньою кількістю масок і санітайзерів. Виставка-презентація обладнання, технологій і матеріалів буде проведена з дотриманням дистанції між стендами. Конференц-зали будуть провітрюватися. У приміщеннях працює сучасна потужна система кондиціювання. Учасникам заходу радимо зберігати соціальну дистанцію, утриматися від обіймів і рукостискань. Компаніям, які презентуватимуть продукцію на стендах, пропонуємо встановити захисні екрани.

Звертаємося до учасників з проханням серйозно ставитися до нинішньої ситуації з розповсюдженням COVID-19 в Україні. Вищезазначені заходи з безпеки націлені на посилення вашої особистої безпеки. Рекомендуємо виміряти температуру тіла перед виходом із дому та у випадку нездужання лишитися вдома. Ви можете в будь-який момент зв’язатися з організаторами щодо заміни делегата.

Ваше здоров’я – наш пріоритет! Ми готові до червоної зони, і ви повинні бути до неї готові!

Поселяє та приймає конференцію – готель «Верховина» (вулиця Петропавлівська 24, Петропавлівська Борщагівка, Київ, 08130, Україна) Сайт: https://verhovina.ua/okruzhnaya/
Телефони для бронювання по телефону зі знижкою для учасників конференції (при бронюванні, кажіть, що на ягідну конференцію):
063 304 04 72, 050 404 33 02, 098 166 96 25 (viber) Ангеліна.

Номери, доступні для бронювання (корпус № 5, саме там, де буде проводитися конференція)
Стандарт:
Одномісний стандарт – 600 грн/ніч
Стандарт TWIN К1 – 500 грн/ніч
Стандарт TWIN К3 – 500 грн/ніч
Трьохмісний стандарт – 850 грн/ніч
Стандарт TWIN К5 – 700 грн/ніч
Покращений DBL – 950 грн/ніч
Покращений одномісний – 600 грн/ніч
Двомісний комфорт – 800 грн/ніч
Люкс:
Люкс TWIN – 900 грн/ніч
Люкс DBL – 900 грн/ніч
Сімейний:
Люкс сімейний – 1000 грн/ніч
Покращений сімейний – 1150 грн/ніч  + Сніданок 165 грн оплачується додатково.
Додатково оплачується туристичний збір іноземцям 60 грн/доба, українцям – 30грн/доба (туристичний збір не сплачується за найвості документа про відрядження)
Вартість парковки – 50 грн/доба

Журнал «Садівництво»

Останні статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *