Цьогоріч черешня не дала того прибутку, на який очікували українські фермери
Компанія з Вінниччини отримає грант на теплицю
Мінагрополітики продовжує надавати гранти українським аграріям на створення нових садів і будівництво теплиць. Так, агропідприємство Вінницької області отримало грант на будівництво теплиці площею 1,62 гектара, повідомляє пресслужба міністерства.
– Міністерство аграрної політики та продовольства України підписало ще один наказ про виділення коштів для створення теплиці у рамках грантової програми. Учасником проєкту стало агропідприємство з Вінниччини, площа теплиці становить 1,62 гектара. Це фермерське господарство є п’ятим погодженим учасником програми цього напрямку. Загальна сума гранту становить 35 мільйонів гривень, а площа – 8,9 гектара, – йдеться у повідомленні.
У Мінагрополітики нагадують, що за умовами програми грант надається на будівництво однієї модульної теплиці орієнтовною площею 2 гектари (від 1,6 до 2,4 га) відповідно до типового проекту. Кількість створених робочих місць має бути не менше 14 на 1 га. Заявка на створення теплиць повинна містити проект модульної теплиці. Гранти надаються для будівництва модульної теплиці відповідно до типового проекту, затвердженого наказом Мінагрополітики від 06 липня 2022 № 428, з яким можна ознайомитися за посиланням.
Читайте також: На Рівненщині збільшують сади фундука











