На Рівненщині збільшують сади фундука

 На Рівненщині збільшують сади фундука

Незважаючи на війну, цьогоріч фермерське господарство «Лоран Агро» з Дубенського району Рівненської області, скористалося державною програмою підтримки на закупівлю саджанців і буде розширювати насадження фундука. Про це повідомляється на сторінці Рівненської обласна військової адміністрації у фейсбуці.

Так, зазначається, що наразі господарство вирощує 1800 дерев лісового горіху. Компанія працює з 2017 року і площа насаджень становить 6 гектарів. Фундук розпочинає плодоносити через 2-3 роки після висаджування. На ділянці з п’ятирічними насадженнями господарство збирає до 3,5 кілограма фундука з дерева.

Начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль, який відвідав господарство, закликав інших підприємців займатися високорентабельними видами агробізнесу:

– Закликаю всіх підприємців, фермерів Рівненщини займатися садівництвом різних культур і користуватися державними ініціативами. Нам важливо, щоб кожен гектар давав якомога більше доходу саме місцевому бізнесу. Війна – не час для зупинки. Це час для сміливих рішень.

Читайте також: Попри менші обсяги виробництва, експорт горіхів з України зросте

Журнал «Садівництво»

Останні статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *