Акція для учасників конференцій медіагрупи «Технології та Інновації»

 Акція для учасників конференцій медіагрупи «Технології та Інновації»

Учасники конференцій, які організовує та проводить медіагрупа «Технології та Інновації», мають змогу отримати знижку 10% на передплату журналів «Садівництво і Виноградарство. Т.І.», а також «Ягідник», «Напої. Т.І.», «Горішник» і Beer.Technologies&Innovations.

У 2022-му році очікується випуск п’яти номерів журналів «Садівництво та Виноградарство. Т.І.» «Горішник» та чотири номери журналу «Напої. Т.І.» та ін..

• Журнал «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації» містить актуальну інформацію про нові технології в садівництві, столовому виноградарстві та горіхівництві, включаючи вирощування фруктів, горіхів, ягід, а також пропонує способи зберігання і переробки продукції садів і ягідників. Виходить з 2014 р., 5 разів на рік.

• Журнал «Ягідник» висвітлює актуальні тенденції ринку ягід, популяризує передовий європейський і світовий
досвід вирощування ягід, новітні технології у вирощуванны, переробці й упаковці ягід, а також продажах продукції, в т.ч. на експорт.
Журнал розкриває теми, що стосуються вирощування суниці, малини, чорної смородини, лохини (чорниці високорослої), обліпихи,
агрусу, аронії та інших відомих і маловідомих (нішевих) культур ягід. Виходить з 2016 р., 5 разів на рік.

• Журнал «Горішник» інформує про актуальні тенденції ринку горіхів, популяризує передовий європейський і світовий досвід вирощування горіхів, і презентує нові технології та сучасне обладнання зі збору та переробки горіхів, сприяє у вирішенні питань просування продукції та виходу на міжнародний ринок. Виходить з 2016 р., 5 разів на рік.

• Журнал «Напої. Технології та Інновації» інформує про нові технології у виробництві виноградних вин, плодово-ягідних вин та напоїв на базі фруктів і ягід, медових напоїв, соків і т.д. Виходить з 2011 р., 4 рази на рік.

ВИ МОЖЕТЕ ВИБРАТИ ОДНЕ ВИДАННЯ АБО КОМПЛЕКТ ЖУРНАЛІВ ЗА ТЕМАТИКОЮ, ЯКА ЦІКАВИТЬ:

Назва комплекту Кількість випусків у рік Ціна за комплект, грн Електронна передплата
Комплект №1 – повний. Журнал «Садівництво і Виноградарство. Т.І./Напої.Т.І./Горішник» -5 вип.  + Журнал «Ягідник»-5 вип. +  «Beer.Technologies&Innovations» (спарені) 12 1600 1000
Комплект №2 Журнал «Садівництво і Виноградарство. Т.І/ Напої.Т.І./Горішник» – 5 вип.  + Журнал «Ягідник» -5 вип. 10 1200 700
Журнал «Ягідник» 5 650 450
Журнал «Садівництво та Виноградарство. ТІ. /Напої.Т.І./ Горішник» 5 550 450
Журнал «Beer.Technologies&Innovations» (спарені) 2 450 300
Каталог Beer Inside. Пивна мапа України 1 100 70

Оформити передплату Ви можете за тел.: +38097 528 36 46 або надіслати заявку на e-mail: sad2017@ukr.net

ДОСТАВКУ ЖУРНАЛІВ ГАРАНТУЄМО. ДЯКУЄМО ЗА СПІВПРАЦЮ! Успішного Вам бізнесу!

Журнал «Садівництво»

Останні статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *