Актуальні лайфхаки для горіхівників у сфері інтелектуальної власності – від патентно-правової фірми «Пахаренко і партнери»

 Актуальні лайфхаки для горіхівників у сфері інтелектуальної власності – від патентно-правової фірми «Пахаренко і партнери»

2-3 вересня 2021 року в м. Ірпінь відбудеться Всеукраїнський Горіховий форум 2021. Захід об’єднає садівників-початківців, а також горіхівників з усієї України, котрі успішно працюють у галузі вирощування та переробки горіхів.

Від Генерального юридичного партнера конференції патентно-правової фірми «Пахаренко і партнери» з презентацією «Інтелектуальна власність для власників горіхових садів» виступить радник Людмила ЛУК’ЯНЧУК.

Успіх горіхового бізнесу залежить від багатьох факторів: починаючи від вибору ділянки з родючими ґрунтами і вдалого сорту горіхових саджанців, та закінчуючи погодними умовами. Однак для досягнення і, головне, утримання конкурентоспроможності вашого бізнесу, необхідно не тільки постійно розвивати його, нарощуючи обсяги виробництва і продажів, а й подбати про правовий захист. 

Людмила Лук’янчук зосередить увагу учасників конференції на двох об’єктах права інтелектуальної власності — торговельних марках та сортах рослин і розповість багато корисної інформації, зокрема, як перевірити легальність та відповідність сортовим якостям саджанців для свого саду та що може статися при несвоєчасній реєстрації своєї торговельної марки. 

Долучайтесь до роботи конференції, шановні бізнесмени, і отримайте актуальні поради для вашого бізнесу від лідера ринку юридичних послуг у сфері інтелектуальної власності — патентно-правової фірми «Пахаренко і партнери». 

На сайті компанії http://pakharenko.ua/ ви знайдете калькулятор вартості реєстрації торговельної марки в Україні і зможете спрогнозувати свої витрати на отримання охорони.

Чекаємо вас і будемо намагатись відповісти на всі питання!

Організатори Всеукраїнського Горіхового форуму 2021 готують цікаву та насичену програму пленарного дня (2 вересня). А вже 3 вересня заплановано бізнес-тур на провідні горіхові господарства регіону, серед яких – ТОВ «Горіх Полісся».

Нагадаємо, програму науково-практичної конференції «Всеукраїнський Горіховий форум 2021» – сформовано.

Запрошуємо до участі у науково-практичній конференції «Всеукраїнський Горіховий форум 2021»!

Умови участі в форумі:

В якості учасника –

Для виробників сільгосппродукції

Конференц-день + бізнес-тур – 2200 грн (2 дні)

Конференц-день (без бізнес-туру) – 1500 грн. (1 день)

Для не виробників сільгосппродукції –

Вартість участі – 3000 грн (ціна включає оплату участі протягом 2 днів, включно з бізнес-туром); вартість участі (1 день без бізнес-туру) – 2000 грн.

(У ціну входить кава-брейк, обіди, фуршет; обслуговування під час заходу; участь в дегустації напоїв і продуктів, презентації та дегустації фруктів і ягід; пакет учасника конференції з інформаційними матеріалами; детальний пост-звіт про захід і презентації спікерів конференції, надіслані електронною поштою).

Увага: для передплатників журналів «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації», «Напої. Технології та Інновації», «Ягідник» і «Горішник» – пільгові умови участі в конференції (знижка 10%).

Членам Асоціації «Українська Горіхова Асоціація», «Укрсадпром», «Укрсадвинпром» знижка 10% на участь у конференції.

*знижки і пільги не сумуються.

УВАГА! Форум пройде з дотриманням усіх санітарних норм і правил. Усі учасники будуть забезпечені достатньою кількістю масок і санітайзерів. Виставка-презентація обладнання, технологій і матеріалів буде проводитися з дотриманням дистанції між стендами. Конференц-зали будуть систематично провітрюватися. У приміщеннях працює сучасна потужна система кондиціювання. Учасникам заходу радимо зберігати соціальну дистанцію, утриматися від обіймів і рукостискань. Компаніям, які презентуватимуть продукцію на стендах, пропонуємо встановити захисні екрани

Із питань реєстрації та партнерства звертайтеся:

Анна Панкратенкова (координатор проєкту): тел.: +38 097 759 25 83, reklama.nti@gmail.com

Ірина Калюжна, тел.: +3096 45 87 682, reklama.nti@ukr.net

Лариса Товкач, тел.: +38 097 96 89 516, sad.nti@ukr.net

Альона Данчук, тел.: +38 097 65 43 126, sad2017@ukr.net

Анна Ільчук, тел.: +38 068 568 66 58, nti.beer@gmail.com

Директор проєкту Надія Ящук, співзасновник медіагрупи «Технології та Інновації», тел.: +38 068 568 58 22, rnadia@ukr.net

Автор ідеї – Катерина Конєва, головний редактор/ співзасновник медіагрупи «Технології та Інновації», тел.: +38 067 238 18 51 kateryna.koneva@gmail.com.

Поселяє: «Конференц-Хол ІРПІНЬ» м. Ірпінь, вул. Северинівська, 118-А

Телефон для бронювання номерів: +380672253058 (бронювання)

Номери, що доступні для бронювання:

Стандарт 3-місний – 1020 грн/ніч

Стандарт 2-місний – 920 грн/ніч

Стандарт 1-місний – 700 грн/ніч

Напівлюкс – 1050 грн/ніч

Люкс – 1250 грн/ніч

+ Сніданок 200 грн оплачується додатково.

Журнал «Садівництво»

Останні статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *