Всеукраїнський Горіховий форум 2021: українські садівники розбиратимуть структуру прибуткового бізнесу від саджанця до промислового саду

 Всеукраїнський Горіховий форум 2021: українські садівники розбиратимуть структуру прибуткового бізнесу від саджанця до промислового саду

2-3 вересня 2021 року в м. Ірпінь «Конференц-Хол ІРПІНЬ» відбудеться Всеукраїнський Горіховий форум 2021. Форум збере садівників та всіх зацікавлених людей, які хочуть розпочати горіховий бізнес, а також горіхівників з усієї України, котрі успішно працюють у галузі вирощування та переробки горіхів.

Фермери вкотре доведуть, що заробляти на горіхах реально! Запрошуємо до участі всіх охочих горіхівників і садівників!

Україна входить до числа небагатьох країн, де є реальні підстави для промислового вирощування горіхів завдяки родючим грунтам і помірному клімату. Понад 21 тисячу гектарів землі у 2020 році зайняли горіховими садами. В Україні активно вирощують не лише популярний волоський горіх, але й фундук, мигдаль, навіть фісташку й арахіс. Все більше підприємств встановлюють обладнання для сортування й переробки горіхів.

Саме на ці та інші теми будуть спілкуватися під час Всеукраїнського Горіхового форуму в Рівному українські та іноземні горіхівники.

Організатор Всеукраїнського горіхового форуму 2021 – медіагрупа «Технології та Інновації», видавець галузевих журналів  «Горішник», «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації», «Напої. Технології та Інновації», «Ягідник», Beer Technologies@Innovations.

Всеукраїнський горіховий форум буде тривати два дні.

2 вересня – пленарна частина конференції та виставка технологій сучасного садівництва і продуктів садівництва, горіхівництва та продуктів переробки.

У програмі Всеукраїнського горіхового форуму 2021:

  • дискусійна панель з участю провідних горіхівників України
  • доповіді науковців провідних українських та закордонних інституцій, що займаються вивченням горіхових культур;
  • виступи представників горіхових розсадників про сучасні високопродуктивні сорти горіхів, стійких до хвороб, морозів і засухи;
  • презентації новітніх технологій ведення горіхівництва: від створення проєктів горіхових садів до догляду за садом, збору врожаю і його сортування і продажів;
  • виступи компаній, що успішно займаються горіхівництвом, як бізнесом
  • виступи компаній про сучасні технології переробки горіхів.

3 вересня – бізнестур на провідне горіхове господарство регіону – ТОВ “Горіх Полісся”.

ТОВ “Горіх Полісся” – наймасштабніше горіхове підприємство на Житомирщині, де вирощують 55 га фундука італійських сортів. У планах господарства збільшити площі насаджень ще на 20 га. А гостям форуму директор підприємства Олександр Волошенко розповість про важливі деталі вирощування фундука, живлення рослин, адаптовану агротехніку та перспективи переробки й збуту продукції.

Запрошуємо до участі у Всеукраїнському Горіховому форумі власників і керівників садівничих господарств, фермерів, керівників і головних спеціалістів переробних підприємств, горіхівників-початківців та всіх, хто планує вести успішний бізнес у галузі горіхівництва.

Під час форуму йтиме жвавий обмін досвідом, думками та ідеями щодо подальшого розвитку українського горіхівництва. В ході дискусій говоритимуть про різні горіхові культури: волоський горіх, фундук, пекан, мигдаль, фісташки та інші.

Всеукраїнський Горіховий форум, як і інші заходи медіагрупи, націлений на сприяння садівникам, горіхівникам у розвитку горіхового бізнесу, впровадження новітніх технологій, створення доданої вартості і збільшення числа робочих місць, і в кінцевому рахунку, на розквіт українського садівництва і України.

Реєстрація розпочалася!

Умови участі в форумі:

В якості учасника для виробників сільгосппродукції:

Конференц-день + бізнес-тур – 2200 грн (2 дні)

Конференц-день (без бізнес-туру) – 1500 грн. (1 день)

Для не виробників сільгосппродукції:

Вартість участі – 3000 грн (ціна включає оплату участі протягом 2 днів, включно з бізнестуром); вартість участі (1 день без бізнес туру) – 2000 грн.

(У ціну входить кава-брейк, обіди, фуршет; обслуговування під час заходу; участь в дегустації напоїв і продуктів, презентації та дегустації фруктів і ягід; пакет учасника конференції з інформаційними матеріалами; детальний пост-звіт про захід і презентації спікерів конференції, надіслані електронною поштою).

Увага: для передплатників журналів «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації», «Напої. Технології та Інновації», «Ягідник» і «Горішник» – пільгові умови участі в конференції (знижка 10%).

Членам Асоціації «Українська Горіхова Асоціація», «Укрсадпром», «Укрсадвинпром» знижка 10% на участь у конференції.

*знижки і пільги не сумуються.

УВАГА. Форум пройде з дотриманням усіх санітарних норм і правил. Усі учасники будуть забезпечені достатньою кількістю масок і санітайзерів. Виставка-презентація обладнання, технологій і матеріалів буде проводитися з дотриманням дистанції між стендами. Конференц-зали будуть систематично провітрюватися. У приміщеннях працює сучасна потужна система кондиціювання. Учасникам заходу радимо зберігати соціальну дистанцію, утриматися від обіймів і рукостискань. Компаніям, які презентуватимуть продукцію на стендах, пропонуємо встановити захисні екрани

Із питань реєстрації та партнерства звертайтеся:

Анна Панкратенкова (координатор проєкту): тел.: +38 097 759 25 83, reklama.nti@gmail.com

Ірина Калюжна, тел: +3096 45 87 682, reklama.nti@ukr.net

Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516, sad.nti@ukr.net

Альона Данчук, тел.: +38 097 65 43 126, sad2017@ukr.net

Анна Ільчук, тел.: +38 068 568 66 58, nti.beer@gmail.com

Директор проєкту: Надія Ящук, співзасновник медіагрупи «Технології та Інновації», тел. +38 (068) 568-58-22, rnadia@ukr.net

Автор ідеї – Катерина Конєва, головний редактор/ співзасновник медіагрупи «Технології та Інновації», тел..: +38 067 238 18 51 kateryna.koneva@gmail.com.

Поселяє:

«Конференц-Хол ІРПІНЬ»

м. Ірпінь, вул. Северинівська, 118-А

Телефон для бронювання номерів: +380672253058

Номери, що доступні для бронювання:

Стандарт 3х місний – 1020 грн/ніч

Стандарт 2х місний – 920 грн/ніч

Стандарт 1-місний – 700 грн/ніч

Напівлюкс – 1050 грн/ніч

Люкс – 1250 грн/ніч

+ Сніданок 200 грн оплачується додатково.

Журнал «Садівництво»

Останні статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *