«Еко Ягода» корчує малину та садить персик

 «Еко Ягода» корчує малину та садить персик

Фермерське господарства «Еко Ягода», розташоване в Мостиському районі Львівської області, вирощує персик, сливу, абрикос, а також ягідні культури. Але у компанії вирішили відмовитися від вирощування малини й ожини та висадити замість них персик. Про це в ексклюзивному коментарю проєкту «Садівництво та Овочівництво. Технології та Інновації» розповів агроном компанії «Еко Ягода» Любомир Стельмащук.

– Ми корчуємо все, що можна корчувати, зокрема малину й ожину, та садимо замість них тільки персик. Так, цього року плануємо досадити 3-4 гектари персика, наступного року теж стільки само. В результаті плануємо розширити площу персикового саду до 35 гектарів, – розповів Любомир Стельмащук.

За його словами, в саду висаджують лише пізні сорти персика, які починають плодоносити з серпня. Це, зокрема, сорт власної селекції Любомира Стельмащука Мостиський Діамант, а також американські сорти Олстар, PF 24-007, PF 23 і PF 24С.

– З попитом і реалізацією персика минулоріч проблем узагалі не було. Навпаки, навіть не вистачало плодів, щоб задовольнити потреби всіх покупців, – розповів Любомир Стельмащук.

Читайте також: Україна встановить рекорд експорту яблучного концентрату

Журнал «Садівництво»

Останні статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *