Цьогоріч черешня не дала того прибутку, на який очікували українські фермери
«Ельграф»: якісне паковання для плодово-ягідної продукції
Паковання нині стало не просто обгорткою, а дієвим маркетинговим інструментом та засобом комунікації зі споживачем. Тому й виробникам ягід, фруктів та овочів важливо думати про розвиток свого бренду та впізнаваність на полицях у супермаркеті, звертаючи насамперед увагу на якість паковання та його зовнішній вигляд. У цьому переконаний заступник генерального директора з комерційних питань ТОВ «Ельграф» Олег ЛІПІСІЄНКО. Читачам журналу «Садівництво та Овочівництво. Т. І.» фахівець розповів про переваги якісного паковання для виробників сільськогосподарської галузі.
Компанія «Ельграф» заснована в 1992 році. За понад 30 років роботи на ринку паковання компанія працювала й продовжує працювати з відомими брендами, виробниками не тільки плодово-ягідної продукції, а й напоїв, харчових продуктів, дитячих товарів, промислових товарів, взуття тощо.
У компанії «Ельграф» виготовляють повноколірні паковання з картону, гофрокартону та мікрогофрокартону. Вони безпечні для пакування свіжої плодово-ягідної продукції.
– Для виробництва паковання ми використовуємо картон та папір різних видів, а також оздоблювальні матеріали (лаки, фарби, плівки та фольга), які нам постачають безпосередньо закордонні виробники з Польщі, Словенії, Німеччини, Австрії та Угорщини. Використовуємо й сировину українського походження. За допомогою офсетного та флексографічного друку ми створюємо унікальне паковання для продукції найрізноманітніших галузей промисловості. Флексографічний друк і технологія препринт дозволяє максимально оперативно друкувати великі тиражі з високою якістю, а також виготовляти гофроматеріали з попередньо задрукованих шарів матеріалу. Практикуємо також якісніший офсетний друк із подальшим кашируванням до гофроматеріалів. Виготовляємо й паковання з бар’єрним внутрішнім водовідштовхувальним покриттям, – пояснює Олег Ліпісієнко.
Виробництво паковання для фруктів, ягід та овочів – перспективний напрямок розвитку компанії «Ельграф». Фахівець називає переваги паковання, яке виготовляють на підприємстві «Ельграф»:
- зовнішній вигляд паковання;
- реклама, впізнаваність та імідж компанії, яка продає ягоди, овочі та фрукти;
- можливість пакування і поставок продукції невеликими об’ємами напряму в торговельні мережі;
- конкурентоздатність продукції покращується завдяки фасуванню в паковання, розраховані для меншої ваги;
- можливість експорту на зовнішні ринки;
- екологічність;
- продаж продукції в пакованні, яке зроблене за стандартами FSC COC та ISO 9001:2015.
Якість кінцевого товару контролює багато фахівців: дизайнери, працівники відділу додрукарської підготовки, лабораторії фарб, а також відділу якості.
«Ельграф» – компанія з багаторічним досвідом у сфері паковання. Сьогодні це один з лідерів у пакувальній галузі в Україні з повним циклом виробництва. Компанія має достатній арсенал друкарського обладнання: флексодрукарські та офсетні машини, лінії для каширування, машини для висікання, різноманітне устаткування для тиснення та конгреву, ламінації та склеювання. Загалом, виробничі, складські та офісні приміщення компанії займають 7000 м2 у Львові. Також компанія має представництва в Києві та Рівному і закордоном (Швейцарія, Словаччина та Польща).

БЕЗПЕЧНЕ ПАКОВАННЯ ДЛЯ ЯГІД, ОВОЧІВ ТА ФРУКТІВ
Сьогодні компанія «Ельграф» виготовляє лотки з мікрогофрокартону (Е або F профілю) та дисплеї з гофрокартону (B, C та ЕС).
– Лотки для фруктів, овочів чи ягід з мікрогофрокартону мають багато переваг. Зокрема, одна з технологій, яку застосовуємо для їхнього виготовлення, – зміна властивостей картону завдяки додатковому бар’єрному покриттю, яке покращує показники водо- і жиростійкості. Ця технологія отримала схвальні відгуки наших клієнтів у Європі, – каже Олег Ліпісієнко.
Компанія «Ельграф» сертифікована за світовими стандартами FSC COC, ISO 9001:2015, що дає можливість клієнтам бути впевненими в якості продукції, а також експортувати FSC- сертифікований товар в Європу.
НАЙКРАЩА РЕКЛАМА – ЗАДОВОЛЕНІ КЛІЄНТИ
Саме паковання для ягід, овочів і фруктів компанія «Ельграф» почала виготовляти спочатку для Польщі, Німеччини, Нідерландів, Австрії, Швейцарії та інших європейських країн.
– Це єдина промисловість, де ми починали співпрацювати спочатку з закордонними виробниками, а не з українськими. Попри нелегкі часи, вважаємо, що настав час співпрацювати і з українськими виробниками. Як показує статистика, галузь ягідництва, садівництва та овочівництва впродовж останніх років зростає великими темпами. Головне, щоб не заважали розвиватись зовнішні і внутрішні фактори, – зазначає фахівець компанії «Ельграф».
Нині компанія «Ельграф» постачає паковання в європейські країни для великих та середніх господарств, які пізніше опиняються на полицях таких мереж магазинів, як Edeka, Aldi, Lidl.
– Ми можемо формувати лотки безпосередньо у нас на виробництві та постачати їх вже у склеєному вигляді. Все обговорюється індивідуально. «Ельграф» постійно оновлюється та вдосконалюється. Розвиток та можливість іти разом зі світовими тенденціями дає нам можливість задовольнити запити будь-якого замовника, – підсумовує фахівець.
Контакти: https://elgrafpack.com/,
Олег Ліпісієнко – заступний генерального директора щз комерційний питань,
e-mail: o.lipisiyenko@elgrafpack.com, +38 (050) 370-82-40

Безкоштовно завантажити випуск журналу «Садівництво та Овочівництво. Технології та інновації» № 4-5 можна тут.
Аби придбати друкований випуск журналу, оформити передплату на рік (у 2023 році буде 5 випусків) або придбати видання, видані впродовж минулих років, звертайтеся: Лариса Товкач, +38 (097) 968 95 16, sad.nti@ukr.net.
Якщо ви хочете, щоб у наступному номері журналу ми написали саме про ваше господарство, підприємство, медіагрупа «Технології та Інновації» пропонує розміщення новин та інформації про компанії на електронних та друкованих ресурсах. Ми з радістю напишемо про досвід – ваш чи ваших клієнтів, про впроваджені новітні технології та передові рішення у журналах чи на сайтах («Ягідник», «Садівництво та Овочівництво. Т.І.», «Напої. Технології та Інновації»).
Контакти: Надія Ящук, директор проєкту, тел. +38 (068) 568-58-22, rnadia@ukr.net
Лариса Товкач, менеджер, +38 (097) 968 95 16, sad.nti@ukr.net.
Анна Панкратенкова, менеджер, +38 097 759 25 83, +38 095 607 09 04, reklama.nti@gmail.com
Все буде Україна!
Нагадуємо, триває передплата журналу «Садівництво та Овочівництво. Т.І.» на 2024 рік! Журнал «Садівництво і Овочівництво. Технології та Інновації» містить актуальну інформацію про нові технології в овочівництві і садівництві, враховуючи вирощування фруктів, горіхів, ягід, винограду. Видання пропонує новітні способи зберігання і переробки продукції садів і ягідників, презентує логістичні прийоми і новітні маркетингові підходи у продажах, зокрема на експорт. Виходить з 2014 року 5 разів на рік.
Контакти для замовлення передплати:
- Контакти: Надія Ящук, директор проєкту, тел. +38 (068) 568-58-22, rnadia@ukr.net
- Лариса Товкач, менеджер, +38 (097) 968 95 16, sad.nti@ukr.net.
- Анна Панкратенкова, менеджер, +38 097 759 25 83, +38 095 607 09 04, reklama.nti@gmail.com
| Назва комплекту | К–ть журналів у рік | Ціна комплекту за 2024р, грн | Ціна комплекту за 2023р, грн | Ціна комплекту за 2022р, грн | Ціна комплекту за 2021р, грн |
|
Комплект №1 – повний. Журнал «Садівництво та Овочівництво. Т.І. / Горішник» – 5 шт. + Журнал «Ягідник» – 5шт + Журнал «Напої та ПИВО. Технології та Інновації» – 2 шт. | 12 | 1900 | 1300 | 1300 | 1100 |
| Комплект №2 – АГРО. Журнал «Садівництво та Овочівництво. Т.І./ Горішник» – 5шт + Журнал «Ягідник» – 5 шт | 10 | 1500 | 1300 | 1300 | 1000 |
| Журнал «Напої та ПИВО. Технології та Інновації» 2 шт | 2 | 400 | 450 | ||
| Журнал «Ягідник» 5 шт | 5 | 850 | 750 | 750 | 650 |
| Журнал «Садівництво та Виноградарство. Технології та Інновації/Горішник» 5 шт | 5 | 850 | 650 | 650 | 450 |
| Каталог Beer Inside. Пивна мапа України | 1 | 100 |











