Що спостерігаємо на ринку упаковки для агросектору?

 Що спостерігаємо на ринку упаковки для агросектору?

Цей рік для українських аграріїв став непростим. Призупинення експорту, падіння цін на продукцію з одночасним зростанням витрат, погіршення або зупинення робіт в садах та на полях через війну з рф – у таких умовах доводиться працювати українським фермерам.

Водночас ситуація стабілізується, урожай яблук 2022 року має хороший потенціал як в якісному, так і в об’ємному вираженні, ринок ягід, хоч повільніше, але теж відновлюється. І питання щодо пакування для аграріїв знову набуває актуальності, зокрема й для експорту продукції.

Вкрай важливе значення має висока якість паковання та його зовнішній вигляд. Адже для виробників постає завдання не просто доставити товар на зовнішні ринки максимально без втрат. В умовах особливої конкуренції за європейських споживачів, які також за- раз зменшують рівень власних витрат, упаковка має виконувати ще й маркетингову функцію і допомагати продавати товар на полиці супермаркетів. Тобто паковання повинне мати якісний багатоколірний друк, особливий дизайн та ін.

Так, наприклад, Київський КПК із 2015 року тісно співпрацює з компанією «Бетек», одним із найбільших господарств із вирощування лохини в Україні, яке орієнтується переважно на експорт до європейських країн.

– Нам подобається працювати з «Київським картонно-паперовим комбінатом», адже вони постачають нам товари стабільно хорошої якості, і це допомагає транспортувати ягоди на великі відстані за кордон без втрати їхньої якості. Уже кілька років ми використовуємо їхні гофролотки. До речі, ми порівнювали їх із гофролотками закордонного виробництва. У результаті побачили, що якість, яку пропонує «Київський картонно-паперовий комбінат», не поступається якості закордонних компаній. Тому ми підтримуємо українського виробника та продовжуємо працювати й успішно експортувати лохину в Німеччину, Польщу, Нідерланди, Велику Британію, – зазначає директор компанії «Бетек» Андрій БОРИСЕНКО. – Упаковка забезпечує збереження продукції протягом усього логістичного ланцюжка. А для нас як виробника, що орієнтується на якість, це особливо важливо.

Контакти: ПрАТ «Київський картонно-паперовий комбінат» 

вул. Київська 130, м. Обухів, Київська обл., Україна, 08703

Безкоштовно завантажити випуск журналу «Садівництво та Овочівництво. Технології та інновації» № 3 можна тут.

Аби придбати друкований випуск журналу, оформити передплату на рік (у 2022 році буде 5 випусків) або придбати видання, видані впродовж минулих років, звертайтеся: Лариса Товкач, +38 (097) 968 95 16, sad.nti@ukr.net.

Якщо ви хочете, щоб у наступному номері журналу ми написали саме про ваше господарство, підприємство, медіагрупа «Технології та Інновації» пропонує розміщення новин та інформації про компанії на електронних та друкованих ресурсах. Ми з радістю напишемо про досвід – ваш чи ваших клієнтів, про впроваджені новітні технології та передові рішення у журналах чи на сайтах («Ягідник» і «Садівництво і Виноградарство. Т.І.»).

Контакти: Надія Ящук, директор проєкту, тел. +38 (068) 568-58-22rnadia@ukr.net

Лариса Товкач, менеджер, +38 (097) 968 95 16, sad.nti@ukr.net.

Анна Панкратенкова, менеджер, +38 097 759 25 83, +38 095 607 09 04, reklama.nti@gmail.com

Все буде Україна!

Журнал «Садівництво»

Останні статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *