«Фундук та мигдаль очима професіоналів»: на Одещині відбулася конференція, присвячена промисловому вирощуванню фундука

 «Фундук та мигдаль очима професіоналів»: на Одещині відбулася конференція, присвячена промисловому вирощуванню фундука

Всеукраїнська горіхова конференція «Фундук та мигдаль очима професіоналів» відбулася 10 вересня в Одеській області, в фундуковому саду компанії «Філберт». Про це повідомив Геннадій Юдін, президент «Української горіхової асоціації», організатора  заходу, на особистій сторінці у Facebook.

Упродовж практичної частини учасники конференції обговорили нюанси, що стосуються створення й розвитку фундукових садів, переробки й реалізації фундука. Зокрема, перед горіхівниками з усієї України виступили аналітики, досвідчені агрономи, власники горіхових господарств тощо. Спікери обговорили низку питань, серед яких – організація вирощування фундука у промисловому саду, захист фундукового саду від хвороб та шкідників, огляд техніки для догляду за фундуковим садом тощо.

Як зазначає Геннадій Юдін, упродовж практичної частини конференції на плантації компанії «Філберт» учасники ознайомилися із сучасною інфраструктурою саду, із роботою техніки, яку використовують в саду тощо. Практична частина була особливо корисною для учасників конференції, адже фундукова плантація компанії «Філберт» – друга за площею в Україні – становить 820 га.

Нагадаємо, що 2-3 вересня відбувся Всеукраїнський Горіховий форум, організатором якого є медіагрупа «Технології та Інновації». Про результати форуму читайте за посиланням.

Читайте також:
Новий горіховий проєкт у Жашкові комплекс із промислового саду і переробки

Журнал «Садівництво»

Останні статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *