Конференція «Садівництво, ягідництво, овочівництво в умовах воєнного стану: вчимося перемагати!» триває

 Конференція «Садівництво, ягідництво, овочівництво в умовах воєнного стану: вчимося перемагати!» триває

Сьогодні – бізнес-тур на овочеві та ягідні підприємства Рівненщини

Вчора, 29 вересня, в Рівному відбувся перший день Всеукраїнської науково-практичної благодійної конференції «Садівництво, ягідництво, овочівництво в умовах воєнного стану: вчимося перемагати!», яку організувала медіагрупа «Технології та Інновації». Наприкінці заходу, участь у якому взяли 200 учасників, пройшов й анонсований раніше благодійний аукціон товарів і послуг для садівництва, ягідництва і овочівництва, мета якого – зібрати кошти для потреб бійців Збройних Сил України. Сьогодні ж учасники заходу в межах бізнес-туру відвідують провідні ягідні, овочеві  та переробні підприємства регіону – «Калина-Бугрин» і «Дедденс Агро».

Загалом під час проведеного аукціону вдалося зібрати понад 50 тисяч гривень. Кошти будуть витрачені на потреби військових Збройних Сил України, які зараз боронять нашу країну та відстоюють її незалежність.

– Благодійний аукціон пройшов надзвичайно активно: як з боку численних компаній, які надали свою продукцію, так і з боку учасників, що завзято йшли на підвищення ціни! Щиро дякуємо всім, хто долучився до благодійної акції. Як казали люди, це саме те, що нам сьогодні потрібно, – творити добро. Слава Україні! – зазначила співзасновниця медіагрупи «Технології та Інновації» Катерина Конєва.

Як уже зазначалося, виручені кошти благодійний фонд «Сильні та вільні» використає для закупівлі медичних препаратів – противірусних, жарознижуючих тощо, а також буржуйок і зимового взуття й одягу для військових.

Спікери та партнери конференції, ділячись враженнями про захід, зазначали, що через війну не очікували такої великої  кількості учасників.

– Я думала, що відвідувачів конференції буде менше, але я вражена та дуже задоволена, тому що бачу тут наших партнерів. Усі вони продовжують працювати і це тішить! Багато виробників, зокрема і наших клієнтів, оптимістично налаштовані, вони планують працювати, розвиватися та розширюватися, – зазначила кандидат сільськогосподарських наук, керівник відділу науки та агрохімічного сервісу ТОВ «ВІТЕРА Україна» Валентина Ямкова.

– Звичайно, ми відчули вплив війни, через яку аграрії не можуть працювати на повну силу, адже багато в кого не вистачає коштів і вони не мають можливості реалізувати свою продукцію. Але наша компанія всіляко намагається їх підтримувати. Я дуже радий бути на конференції «Садівництво, ягідництво, овочівництво в умовах воєнного стану: вчимося перемагати!», де зібралося багато однодумців, які спільними зусиллями розвивають плодоовочеву галузь. Цікаво з кожним з них поспілкуватися та почути їхню думку. Такі заходи, як цей, допомагають налагодити нові знайомства та знайти нових партнерів, – зазначив  менеджер напрямку овочівництва компанії «МАКОШ» Богдан Чайнюк.

– Я вперше після 24 лютого відвідав масштабну конференцію «Садівництво, ягідництво, овочівництво в умовах воєнного стану: вчимося перемагати!». До назви я б додав ще слово «перезавантаження», адже на події зібралися друзі, партнери, клієнти і просто люди, на яких тримається ягідний та садовий бізнес України, для того, аби щоб порадіти успіхам і здобуткам, поспівчувати невдачам і втратам, підтримати один одного теплими словами та дружніми обіймами. Хочу подякувати організаторам та кожному, хто відвідав цей захід і дав поштовх рухатися далі для забезпечення продовольчої безпеки України. Разом до перемоги! – зазначив комерційний директор компанії «Агрітема» Ігор Чайка.

Сьогодні ж, 30 вересня, триває бізнес-тур на провідні ягідні, овочеві  та переробні підприємства регіону. Зокрема, господарство «Калина-Бугрин» має в обробітку 180 гектарів земель, на яких вирощує овочі борщового набору – цибулю, моркву, буряк, капусту. Окрім того, компанія має власне обладнання для сортування та пакування овочів, а також два овочесховища: одне, з активною вентиляцією, призначене лише для цибулі, а інше, зі встановленими холодильними установками, – для капусти, буряка та моркви.

Друге підприємство, яке відвідають учасники бізнес-туру, що відбувається в межах конференції «Садівництво, ягідництво, овочівництво в умовах воєнного стану: вчимося перемагати!», – «Дедденс Агро». Господарство на загальній площі понад 6000 гектарів вирощує органічні зернові, картоплю, гарбуз, а також ягідні культури – малину та суницю, які в подальшому заморожує. Увесь зібраний урожай компанія експортує до Європи, зокрема в Німеччину. Окрім того, на полі господарства відбудеться майстер-клас із обрізки малини секатором від компанії Makita.

Читайте також: Овочі з Рівненщини продаються у Metro, «Сільпо» та «Велмарті»

Журнал «Садівництво»

Останні статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *