«Польська федерація картоплі» передала 350 т картоплі переселенцям

 «Польська федерація картоплі» передала 350 т картоплі переселенцям

Понад 350 тонн картоплі і 90 тонн гуманітарної допомоги завезли в Україну завдяки співпраці фонду «МХП-Громаді» з Фундацією розвитку регіонів (Польща). Картоплю використовували як садивний матеріал та для споживання тимчасово переміщених осіб на Львівщині. Про це повідомляє компанія «Захід-Агро МХП» на своїй сторінці у фейсбуці.

Зазначається, що e березні цього року 6 автомобілів (90 тонн вантажу) з продуктами харчування, товарами гігієни і медичними препаратами доставили у ті регіони, які найбільше постраждали від війни, а також малозабезпеченим і соціально незахищеним категоріям людей по всій Україні.

– «Польська федерація картопля» виділила понад 350 тонн картоплі як садивного матеріалу для внутрішньо-переміщених осіб, так і безпосередньо для споживання. Склад для зберігання картоплі і іншої гуманітарної допомоги забезпечило ТОВ «Захід-Агро МХП». Також картоплю завезли у Жовківську, Рудківську, Меденицьку, Калинівську, Золочівську, Городоцьку, Перемишлянську і Поморянську громади Львівщини та Рогатинську громаду на Івано-Франківщині. Невдовзі буде врожай, тож  продовольча безпека внутрішньо переміщених осіб гарантована, – йдеться у повідомленні.

Читайте також: Презентуємо новий випуск журналу «Садівництво та Овочівництво. Т.І.»

Журнал «Садівництво»

Останні статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *