Розпочалася підготовка до Gulfood-2023

 Розпочалася підготовка до Gulfood-2023

Проєкт ІТС оголосив про початок підготовки до Міжнародної виставки продуктів харчування та напоїв Gulfood-2023, яка відбудеться в Дубаї з 20 до 24 лютого. Про це повідомляється на сторінці проєкту у фейсбуці.

– Проєкт ІТС уже традиційно збирає українських підприємців плодоовочевого та горіхового секторів на цю масштабну подію у світі харчової індустрії. Попри труднощі, з якими зіштовхнувся український бізнес у зв’язку з російською військовою агресією, ми віримо у ваші сили і хочемо, щоб ваша конкурентоспроможність та експортний потенціал тільки зростали, – йдеться у повідомленні.

З досвіду участі у попередніх міжнародних виставок у Мадриді та Парижі цього року міжнародні партнери проявляють неабиякий інтерес до українських підприємців.

– Україна сьогодні – у тренді. Тому запрошуємо вас на Gulfood-2023. Обіцяємо фахову підтримку та консультації, дружню і водночас професійну роботу нашого колективного стенду на виставці та багато можливостей для пошуку корисних професійних контактів, з яких народжується тісна співпраця.

Подати заявку на участь у роботі колективного стенду на виставці Gulfood 2023 можна тут.

Читайте також: Міжнародна благодійна конференція для виноградарів та виноробів відбудеться в Ужгороді 15-16 грудня

Журнал «Садівництво»

Останні статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *