Як представлені українські горіхи на виставці GULFOOD-2023

 Як представлені українські горіхи на виставці GULFOOD-2023

21-24 лютого в Дубаї (Об’єднані Арабські Емірати) триває одна за найбільш впливових у світі щорічних виставок продуктів GULFOOD, яку щороку відвідує велика кількість учасників та експонентів: понад 5000 компаній з 120 країн, а також більше 97000 відвідувачів з 185 країн світу. Вже третій рік поспіль участь у заході бере й Українська горіхова асоціація та на власних стендах презентувала горіхи, вирощені в Україні, а також продукцію, виготовлену на їх основі, повідомляє її президент Геннадій Юдін.

– Наголошуючи на важливості зміцнення та подальшого формування позитивного міжнародного іміджу української горіхової галузі в світі, проект ITC організував горіховий ряд на колективному стенді та виділив чотири виставкові стійки з провідними горіховими підприємствами України, – написав Геннадій Юдін. – Кількість учасників виставки цього року величезна. Потік відвідувачів до колективного українського стенду одразу припиняється, «розбиваючись» об монументальні горіхові «водоспади» сортових горіхів Лара та Фернор, вирощених у високотехнологічному саду компанії «ВОЛ-НАТ» із Ізмаїлу на чолі з керівником Андрієм Гуком.

Читайте також: Фундук і вишня в одному бізнесі

Так, зазначається, що в перші дні виставки GULFOOD стенд з українськими горіхами відвідали основні світові горіхові гравці, тобто горіхові асоціації США California Walnuts та Чилі Chilenut.

– Найвищу якість українського фундуку одного з найбільших садів у Європі компанії «Філберт» з Одеської області,  площа якого сягає 830 гектарів, оцінили всі відвідувачі та гості. Особливу увагу всіх відвідувачів українського горіхового виставкового ряду на виставці GULFOOD привернула новинка української горіхової переробки – органічні олії з фундуку та горіха волоського, борошно з українського мигдалю та фундуку, – підсумував Геннадій Юдін.

Читайте також: Українське ягідництво в умовах воєнного стану: результати міжнародної благодійної конференції для ягідівників (16–17 лютого, Рівне-Житомир)

Журнал «Садівництво»

Останні статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *