Точка зору: чому ціна на яблука невисока?

 Точка зору: чому ціна на яблука невисока?

Керівник фермерського господарства «Сади Городищини», розташованого в Черкаській області, В’ячеслав Олексійчук вважає, що причина зниження ціни на яблука полягає у невеликих садівничих підприємствах, які не мають ні якісної продукції, ні сховищ для зберігання. Про це повідомляє Суспільне:Черкаси.

– Перша причина зниження цін полягає в тому, що їх зменшують садівники, які мають по два гектари паїв. У них немає в що збирати, немає чим збирати, немає де зберігати і тому вони сьогодні продають яблуко якомога дешевше. Адже якщо вони не скинуть ціну, то залишать яблука на деревах і вони замерзнуть або згниють, – пояснив Вячеслав Олексійчук.

За його словами, наразі собівартість одного кілограма яблук становить вісім гривень. Щоб вирощування було рентабельним, пояснив фермер, продавати потрібно хоча б на п’ять гривень дорожче:

– Тенденція показує, що ціна буде десь 9-10 гривень із саду. Виробники продають так, а хто останній покупець, то в них ціна буде і 15, і 20 гривень за кілограм.

Читайте також: Презентуємо програму конференції «Садівництво, ягідництво, овочівництво в умовах воєнного стану: вчимося перемагати!»

Журнал «Садівництво»

Останні статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *