У Казахстані зростає інтенсивне плодівництво: Arnau Agro і Advice&Consulting – партнерство, яке розвивається роками і приносить якісні фрукти!

 У Казахстані зростає інтенсивне плодівництво: Arnau Agro і Advice&Consulting – партнерство, яке розвивається роками і приносить якісні фрукти!

Впродовж останнього десятиріччя плодівництво в Казахстані відроджується, що знову підтвердилося в цьогоріч: виробництво яблук збільшилося на 20% порівняно з попереднім роком! Після періоду спаду в цьому секторі сільськогосподарські компанії за підтримки уряду докладають усіх зусиль, щоб повернути Казахстану колишню славу великого виробника фруктів. Саме в Алматинській області зародилося перше яблуко сорту Зіверса або Малус Зівесерсі, яке є матір’ю всіх відомих сьогодні яблук. Воно з’явилося близько 6000 років тому і потім було поширено караванами по всьому Шовковому шляху до Європи.

Команда «Advice&Consulting» з самого початку своєї діяльності завжди вірила в величезний потенціал казахстанських компаній, підтримуючи їх у реалізації якісного плодівництва за допомогою технологій made in Italy і ноу-хау італійських експертів-агрономів, які допомагають на кожному етапі реалізації інтенсивних садів і в агрономічному менеджменті. Компанія Arnau Agro є прикладом успішної співпраці з італійською компанією, що почалася 4 роки тому з рішення використовувати італійські саджанці, системи підтримки і зрошення. Цього року в компанії прийняли рішення убезпечити свої інвестиції, встановивши сучасну і функціональну систему захисту від граду, вироблену в Італії.

Працівники “Арнау Агро” під час установки протиградової сітки за допомогою обладнання італійського виробництва

Технічні фахівці Advice&Consulting протягом декількох тижнів допомагали співробітникам Arnau Agro встановлювати сітки.

Олександра Камінські, генеральний директор Advice&Consulting, і Асет Рахішев, генеральний директор “Арнау Агро”, в інтенсивному саду

Зміна клімату змушує садівників берегти свої інвестиції і захищати плоди від стихії, – говорить Асет Рахішев, генеральний директор компанії Arnau Agro, – несприятливі погодні умови не повинні захопити нас зненацька і знищити всю нашу роботу».

Установка протиградової сітки, звичайно, не дешева операція, але факти показали її необхідність та ефективність, оскільки вона допомагає захистити рослини не тільки від граду, але й від сонячних опіків і птахів.

Олександра Камінські в інтенсивному саду з тільки що встановленою протиградовою сіткою

Працювати з Arnau Agro для нас величезне задоволення! Підтримувати компанію в її розвитку й бачити, як вона використовує весь свій потенціал, дуже приємно, – підсумовує Олександра Камінські, генеральний директор Advice&Consulting. – Ми покладаємо великі надії на цю інноваційну компанію, яка вирішила інвестувати в наше партнерство і в Made in Italy.

Команди Advice&Consulting і “Арнау Агро” обговорюють новий проєкт

Для отримання комерційної інформації звертайтеся за контактами:
Еліонор Ністор | Senior Sales Manager тел. моб. +39 389 4994863 | email en@advice-consulting.it
Жанна Гросу | Sales Manager Ucraina тел. моб. +373 69692110 | email jg@italianagroconsulting.com
Сайт www.advice-consulting.it |
Слідкуйте за нами на FACEBOOK | INSTAGRAM | YOUTUBE | LINKEDIN

Журнал «Садівництво»

Останні статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *