У Польщі також драматична ситуація з яблуками

 У Польщі також драматична ситуація з яблуками

Початок нинішнього сезону яблук важкий і для польських виробників. Великий врожай, поганий попит і дуже низькі ціни викликають стурбованість щодо майбутнього садівництва. Фруктова промисловість опинилася перед прірвою і потребує рішучих дій. Чому так сталося, розповідає sadyogrody.pl.

Споживання яблук у Польщі знижується впродовж багатьох років. Водночас Польща – на 1 місці за обсягами виробництва яблук у Європі. Причину такої ситуації вбачають у відсутності масштабної маркетингової кампанії, яка б переконала споживачів у тому, що яблука варто вживати щодня.

Фахівці вважають, що яблука слід продавати у привабливих упаковках, а не насипом із ящиків. Адже плоди в цікавій та естетичній упаковці приваблюють покупців. Для прикладу наводять Італію, де у березні цього року створили бренд яблук для дітей.

Низькі ціни не збільшують рівень споживання фруктів. Наприклад, яблука сорту Gala Must продають за ціною 0,99 злотих/кг! За словами фахівців sadyogrody.pl, фруктовий ринок потребує трансформації.

Читайте також:
Яблука у формі серця вирощують на Черкащині
Українські фермери взяли участь у Міжнародній продуктовій виставці ANUGA

Журнал «Садівництво»

Останні статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *