У збудованій теплиці фермер вирощуватиме овочі та квіти

 У збудованій теплиці фермер вирощуватиме овочі та квіти

Засновник фермерського господарства «Агро-Екопродукт» Роман Клименков за міста Гайсин Вінницької області отримав грант на будівництво теплиці. Там він планує вирощувати овочі та квіти, повідомляє пресслужба Мінагрополітики.

Компанія «Агро-Екопродукт» обробляє 500 гектарів землі, вирощує пшеницю, кукурудзу, сою, соняшник і ріпак. Цього року фермер викупив колишній радгосп, зайнявся рибальським бізнесом, неподалік очистив територію, на якій було сміттєзвалище, викупив цю ділянку і вирішив там будувати теплицю.

– Я маю чимало вже нажитого добра, але абсолютно нічого не спродував, як почалася війна, а навпаки придбав, бо вважаю, що не можна торгувати лише сировиною, потрібно продавати готову продукцію, розвивати економіку країни. Тож створення теплиці не лишилося тільки задумом, я вирішив йти за своїм планом і за допомогою грантової підтримки розвиватиму цю діяльність, – розповів Роман Клименков.

Фермер отримав грант на створення теплиці площею 1,62 гектара. Там чоловік планує вирощувати квіти, але для підстраховки посадить і огірки, і помідори. Дуже сподівається, що квіти будуть популярнішими і витіснять огірки та помідори, тож теплиця стане виключно квітковою.

– Мій товариш давно займається квітами, я спостерігав за ним, бо це цікавий творчий процес і в якийсь момент зрозумів, що в мене теж лежить до цього душа, тож я вирішив спробувати зайнятися саме квітами. Це будуть польові волошки, ромашки, вони дещо схожі зі звичайними, але вищі та більші. Сподіваюся, наші квіткові композиції розійдуться не лише в нашому регіоні, а й за його межами, – каже Роман Клименков.

Читайте також: Міжнародна благодійна конференція для виноградарів та виноробів відбудеться в Ужгороді 15-16 грудня

Журнал «Садівництво»

Останні статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *