Українські підприємці зможуть перейняти американський досвід горіхівництва

 Українські підприємці зможуть перейняти американський досвід горіхівництва

Професор Орегонського Університету Росс Пенхаллегон під час візиту до України поділиться досвідом створення горіхових садів інтенсивного типу з українськими підприємцями. Росс Пенхаллегон працював у дорадчій службі при Вашингтонському державному університеті (WSU), також він консультує виробників промислового садівництва.

Професор виступатиме в актовій залі Інституту садівництва НААНУ 4-го лютого 2022-го року, під час проведення Українсько-Американської конференції «Горіхова Україна. Назустріч  глобальним викликам». Організовує захід Українська горіхова асоціація.

Під час конференції планують обговорити питання розвитку промислових фундукових і мигдалевих садів, переробку та експорт сортових горіхів:

 «Горіхова асоціація та проект ІТС почали освоювати новий напрямок співпраці – обмін передовим досвідом по розвитку промислового горіхівництва в зарубіжних країнах. Зокрема з фундука, промислові площі якого в Україні вже третій рік поспіль зростають найбільш швидко. Та й на світовому горіховому ринку, обсяг імпорту серед горіхоплідних культур, відповідно до аналізу, зробленому фахівцями ІТС, –  фундука за останні три роки показує суттєву позитивну динаміку», – зазначив президент ВОО «Українська горіхова асоціація» Геннадій Юдін.

Реєстрація на захід ще не розпочалася. Відомо, що програма та умови участі будуть оприлюднені на сайті Української горіхової асоціації одразу після новорічних свят.

Традиційно, інформаційним партнером заходу буде журнал «Горішник», медіагрупи «Технології та інновації».

Читайте також: «Світу загрожує дефіцит фундука» через обвал турецької ліри

Журнал «Садівництво»

Останні статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *