Успішне виноградарство та виноробство: запрошуємо на профільну конференцію

 Успішне виноградарство та виноробство: запрошуємо на профільну конференцію

10-11 лютого 2022 року в Одесі, в смт. Таїрово,відбудеться IVМіжнародна науково-практична конференція «Успішне виноградарство та виноробство». Учасники заходу обговорять низку питань, що стосуються ефективного догляду за виноградникамияк передумови високоякісних вин, сучасних технологій у виноробстві та виготовленні коньяків, граппи, чачі та інших напоїв і продукції з винограду. У столиці українського виноградарства і виноробства зберуться усі, хто прагне розвинути виноробну галузь та показати, що українське виноробство варте світового визнання.

Організатори конференції – медіагрупа «Технології та Інновації» та Національний науковий центр «Інститут виноградарства і виноробства ім. В. Є.Таїрова» за підтримки ГС «Укрсадвинпром». Науковий патронат здійснює Одеська національна академія харчових технологій та Національний університет харчових технологій.

Головна мета конференції – надати українським виробникам ключі до створення моделі успішного виноробного бізнесу; висвітлити технології вирощування та переробки винограду від землі до готового продукту – вина та інших напоїв із винограду; розповісти про сучасні тенденції й технології у виноробстві; популяризувати сучасні технології переробки винограду

Конференція, присвячена виноробству, триватиме 2 дні.

10 лютого конференц-день. Паралельно з виступами фахівців виноградно-виноробної галузі, представників технологічних компаній, що надають послуги виноградарям і виноробам, триватиме виставка-презентація продукції виноробних і виноградних підприємств, виставка обладнання та матеріалів для виробництва вин і коньяків, а також технологій вирощування столового і технічного винограду, презентація нових сортів винограду. Окрім того, відбудеться народна дегустація виноградних вин і міцних напоїв із винограду.

Упродовж конференції виступлять українські та закордонні експерти, представники провідних виноробних технологічних компаній, науковці, виноградарі й винороби-практики, які поділяться досвідом з побудови свого бізнесу.

Спікери розкажуть про ситуацію в українському виноградарстві, окреслять основні проблеми та шляхи їхнього вирішення, представлять сучасні технологічні рішення для догляду за виноградником, інноваційні системи біоживлення та біозахисту винограду. Учасники дізнаються, як вийти зі своїми винами на винний ринок та бути конкурентним на ньому, а також, як завоювати закордонні торгові мережі. Спікери висвітлять новітні технології виготовлення не тільки вин, а й коньяку, чачі, віскі, ігристих вин, портвейну, вермуту, хересу тощо. Тому конференція, присвячена винограду та вину, – це потужна платформа для подальшого розвитку власного бізнесу.

11 лютого – винний тур на крафтові виноробні Одещини та на підприємства із вирощування столового й технічного винограду. Учасники конференції відвідають відомі підприємства регіону, побачать, як на практиці  успішні винороби організовують свій бізнес, як розвивають його.

Також під час винного туру відбудеться майстер-клас із зимової обрізки винограду. Бо професійне зростання відбувається і завдяки спілкуванню з успішними практиками.

Запрошуємо взяти участь у конференції власників та керівників, технологів, агрономів великих виноробних підприємств, малих і середніх виноградарів, що вирощують столовий і технічний виноград, виноробів, виробників міцних напоїв на базі винограду та всіх, кому важливо налагодити виробництво високоякісної продукції завдяки сучасним технологіям, впровадженню передового досвіду, який представлять провідні міжнародні та українські компанії на конференції.

Головний організаційний та науковий партнер –ННЦ «Інститут виноградарства і виноробства імені В. Є. Таїрова»

Головний галузевий партнер –ГС «Укрсадвинпром»

Головний технологічний партнер – компанія «Агрітема»

Генеральний інформаційний партнер – міжнародний спеціалізований журнал «Напої. Технології та Інновації» (Drinks.Technologies) www.techdrinks.info
Медіапартнери конференції
: спеціалізовані журнали «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації» www.techhorticulture.com«Ягідник», www.jagodnik.info (Україна).

Умови участі в конференції:

Для винних та агрокомпаній:

  • Конференц-день + бізнес-тур – 2500 грн.
  • Конференц-день (без бізнес-туру) – 1800 грн.

Для технологічних компаній:

  • Конференц-день + бізнес-тур –3000 грн.
  • Конференц-день (без бізнес-туру) – 2500 грн.

(У ціну входить кава-брейк, обіди, фуршет; обслуговування під час заходу; участь у дегустації напоїв і страв; пакет учасника конференції з інформаційними матеріалами; детальний пост-звіт про захід з фінальними презентаціями спікерів, надіслані електронною поштою).

Читайте також: Розпочалася передплата на журнали «Садівництво і Виноградарство&Горішник» і «Садівництво і Виноградарство&Напої. Технології та Інновації» на 2022 рік!

Журнал «Садівництво»

Останні статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *