Від сонячних опіків яблука захищають… каоліновою глиною

 Від сонячних опіків яблука захищають… каоліновою глиною

У фермерському господарстві «Декор-Агро» з села Піщане Полтавської області яблука від сонячних опіків захищають каоліновою глиною, яка безпечна для людей та природи. Про це пише telegraf.in.ua.

– Білий наліт на яблуках – це каолінова глина. Це природний сорбент, повністю безпечний та екологічний продукт. Ми його використовуємо для того, щоб убезпечити яблука від сонячних опіків. Звичайно, ми використовуємо дозволені хімічні препарати для обробки дерев, але при хімічному аналізі тут не буде діючих речовин у перевищених нормах, – зазначає головний агроном господарства Валерій Скрипниченко.

Компанії має власні потужності для зберігання плодів обсягом  2,5-3 тисячі тонн. Яблука «Декор-Агро» продаються у місцевих мережах магазинів, а також у сусідній Кіровоградській області. Також там планували експортував частину в рожаю, але війна зруйнувала плани. Тому наразі організувати експорт непросто – надто складна логістика.

Читайте також: Запрошуємо до участі у Всеукраїнській науково-практичній благодійній конференції «Садівництво, ягідництво, овочівництво в умовах воєнного стану: вчимося перемагати!»

Журнал «Садівництво»

Останні статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *