Виноград з півночі Сумщини нічим не поступається південному

 Виноград з півночі Сумщини нічим не поступається південному

Виноградар Володимир Коршок вирощує на своїй ділянці 47 сортів винограду. Він переконаний, що при розумному підході виноград, вирощений на Поліссі, нічим не поступається південному. Про це пише «Телеком-Сервіс» на своїй сторінці у фейсбуці.

Вирощує виноград фермер упродовж 10 років у селі Імшана Шосткинського району Сумської області. Володимир Коршок займається виноградарством вже 10 років.

– Саджанці колись придбав у виноградаря з Тростянця й почав рити ями. А ями треба рити дуже великі: 80 х 80 або 70 х 70 сантиметрів. Усі думали, що я затіяв якесь велике будівництво, склад чи щось таке. А коли дізналися, що під виноград, то здивувалися, – пригадує Володимир Коршок.

Виноградар зазначив, що першого врожаю йому довелося чекати три роки, але він виправдав всі очікування. Зараз у фермера росте 62 кущі винограду 47 сортів. Він сподівається, що вже найближчим часом столовий виноград стане звичним явищем на присадибних ділянках півночі Сумщини.

Читайте також: Презентуємо програму конференції «Садівництво, ягідництво, овочівництво в умовах воєнного стану: вчимося перемагати!»

Журнал «Садівництво»

Останні статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *