Запрошуємо садівників дізнатися, як вигідно реалізовувати зерняткові, 28 жовтня на профільній конференції у Вінниці!

 Запрошуємо садівників дізнатися, як вигідно реалізовувати зерняткові, 28 жовтня на профільній конференції у Вінниці!

VII Міжнародна науково-практична конференція «Технології та інновації: від землі до готового продукту. Зерняткові» збере садівничу спільноту з усієї України та Європи 28-29 жовтня у Вінниці, в готельно-ресторанному комплексі «Гостевія». Наскрізна тема конференції – як вирішити ситуацію з перевиробництвом яблук, що має місце в цьому році. Запрошуємо вас долучитися до головної садівничої події осені та дізнатися не тільки про те, як вирощувати плоди високої якості, але й як розпорядитися врожаєм – з максимальним прибутком і мінімальними втратами.

28 жовтня – пленарна частина конференції «Технології та інновації: від землі – до готового продукту. Зерняткові» з виступами українських та закордонних експертів.

Упродовж конференції ви зможете:
● спільно знайти рішення ситуації з перевиробництвом яблук, долучившись до обговорення, у якому візьме участь Роман Лещенко, міністр аграрної політики і продовольства України, і висловивши свої міркування щодо цієї проблеми;
● почути пропозиції щодо успішної переробки яблук і створення доданої вартості та відкрити для себе новий напрям бізнесу: виробництво соків, сидру, вина, кальвадосу, лікерів, сушки, джемів тощо;
● знайти можливості для тривалого зберігання продукції, щоб вигідніше її продати;
зустрітися з представниками компаній-експортерів і дізнатися про нові ринки збуту своєї продукції в світі та можливості їх освоєння;
поспілкуватися з представниками торгових мереж і дізнатися про можливості вигідного продажу зерняткових (у сучасній упаковці, брендованої продукції тощо);
ознайомитися з сучасними технологічними рішеннями від компаній-партнерів конференції, що допомагають вирощувати справді високоякісні, затребувані на ринку плоди;
● визнати необхідність проведення всеукраїнської маркетингової кампанії зі споживання яблук як здорового продукту, щоб кожен житель України щодня вживав по яблуку.

Читайте також:
Столи переговорів із представниками торгових мереж відбудуться 28 жовтня на конференції, присвяченій зернятковим

Долучайтеся до кола учасників VII Міжнародної науково-практичної конференції «Технології та інновації: від землі до готового продукту. Зерняткові». Зробіть крок назустріч новому вектору розвитку свого бізнесу!

Місце проведення – Готельно-ресторанний комплекс «Гостевія» (Вінницька обл., с. Стрижавка).

Організатор – медіагрупа «Технології та Інновації» – видавець галузевих журналів «Садівництво і Виноградарство. ТІ», «Ягідник», «Горішник», «Напої. ТІ», Beer Technologies.

Конференція буде тривати 2 дні.

28 жовтня, окрім виступів садівників-експертів, у програмі також:
● обговорення проблем галузі і шляхів їх вирішення;
● презентація сучасних технологій вирощування, переробки та зберігання зерняткових культур від українських та іноземних експертів та практиків;
● висвітлення успішного досвіду садівництва від керівників фермерських господарств;
● Народна Дегустація соків українських виробників із визначенням рейтингу найкращих зразків;
● презентація й дегустація напоїв, виготовлених із фруктів, ягід і горіхів: вин, настоянок і наливок, сидрів, сиропів, міцних напоїв і т.д.
● виставка обладнання, техніки і технологій від українських та іноземних компаній.

Читайте також:
TOP 10 кращих соків України оберуть на Народній дегустації соків прямого віджиму 28 жовтня у Вінниці. Запрошуємо до участі!

29 жовтня – бізнестур на провідні садівничі та переробні підприємства України – «Фруктона ВН» та «Агрокалина Фрутс».

Запрошуємо взяти участь у конференції підприємства, компанії та фермерські господарства, які спеціалізуються на садівництві, ягідництві та переробці продукції садів і ягідників, постачальників техніки з обробітку ґрунту, з догляду за садами і ягідниками, зі збирання врожаїв та їх зберігання, заморожування, сушки й пакування продукції, технологій її переробки, а також представників торгових мереж і компаній-експортерів.

Нагадаємо, V Міжнародна науково-практична конференція «Технології та інновації: від землі – до готового продукту» зібрала у 2020 році у Львові більше 250 учасників зі всієї України, а також з Італії, Польщі тощо.

Ставте нагадування у своєму календарі і вже реєструйтеся на конференцію!

Генеральний партнер по ЗЗР – компанія BAYER.
Головний Галузевий партнер – Асоціація «Укрсадпром».
Головний Садівничий партнер – ГК VITAGRO
Генеральний Юридичний партнер – Патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери».
Ексклюзивний партнер – компанія «ПрофПолив».
Головний технологічний партнер – Розетта Агро Партнери бізнестуру –«Фруктона ВН», «Агрокалина фрутс»

Умови участі в конференції:
В якості учасника –
Для виробників сільгосппродукції – вартість участі 2500 грн (ціна включає оплату участі у всіх заходах протягом 2 днів, включно з бізнес-туром); вартість участі (1 день без бізнес туру) – 1500 грн.
Для не виробників сільгосппродукції – вартість участі – 4000 грн (ціна включає оплату участі протягом 2 днів, включно з бізнес-туром); вартість участі (1 день без бізнес туру) – 3000 грн.
(У ціну входить кава-брейк, обіди, фуршет; обслуговування під час заходу; участь в дегустації напоїв і продуктів, презентації та дегустації фруктів і ягід; пакет учасника конференції з інформаційними матеріалами; детальний пост-звіт про захід і презентації спікерів конференції, надіслані електронною поштою).
ВАЖЛИВО:
Просимо всіх поставитися до нинішньої ситуації з поширенням COVID-19 в Україні з усією серйозністю. Заходи безпеки, прописані вище, спрямовані на збереження вашого здоров’я. Рекомендуємо вам виміряти температуру тіла перед виходом з дому. У разі поганого самопочуття радимо залишитися вдома.
Ваше здоров’я – наш пріоритет! Ми готові до червоної зони, і ви повинні бути до неї готові!
Вхід на виставку дозволений тільки власникам covid-сертифіката або довідки про повну або часткову вакцинацію, довідки про одужання від covid за останні 6 місяців, негативний ПЛР або антиген-тест, дійсний 72 години. Будь ласка, подбайте заздалегідь про генерацію сертифікатів в додатку «Дія».
Санітарні вимоги:
• При вході проходити температурний скринінг;
• Учасникам конференції бути в масках
• Партнерам, що працюють на стендах, мати захисні екрани (особисті, на обличчя, або загальні, на стенді);
• Верхній одяг зберігати тільки в гардеробі;
• За потреби користуватися одноразовими рукавичками;
• Систематично мити руки;
• Користуватися санітайзерами;
• При реєстрації і в спілкуванні дотримуватися дистанції;
• Робочі місця (столи і стільці) час від часу обробляти антисептичними серветками;
• Звільняти приміщення в перервах для провітрювання і вологого прибирання.
Увага: для передплатників журналів «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації», «Напої. Технології та Інновації», «Ягідник» і «Горішник» – пільгові умови участі в конференції (знижка 10%).
Учасникам конференцій медіагрупи «Технології та Інновації» 2021 року – знижка 10%.
Членам Асоціації УКРСАДПРОМ і Корпорації «Вінницясадпром» – знижка 10%.
(У ціну входить кава-брейк, обіди, фуршет; обслуговування під час заходу; участь в дегустації напоїв і продуктів, презентації та дегустації фруктів і ягід; пакет учасника конференції з інформаційними матеріалами; детальний пост-звіт про захід і презентації спікерів конференції, надіслані електронною поштою).
БОНУС! Для учасника конференції – можливість придбати Передплату за 2021 рік на зниженою ціною: «Садівництво і Виноградарство& Горішник», «Садівництво і Виноградарство& Напої. Технології Інновації» (5 разів на рік) за 400 ГРН!!!! (повна ціна 550 грн); «Ягідник» (5 разів на рік) за 400 ГРН!!!! (повна ціна 650 грн) *Акції не сумуються.
Медіа-партнери конференції: «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації», «Ягідник», «Горішник», «Напої. Технології та Інновації» www.techdrinks.info, www.jagodnik.info, techhorticulture.com

Для реєстрації учасників і партнерів звертайтеся:
Анна Панкратенкова, тел.: +38 097 759 25 83, reklama.nti@gmail.com (координатор проєкту)
Ірина Калюжна, тел: +3096 45 87 682
Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516
Альона Данчук, тел.: +38 097 65 43 126
Директор проєкту: Надія Ящук, співзасновник медіа-групи «Технології та Інновації», тел. +38 (068) 568-58-22, rnadia@ukr.net
Автор ідеї – Катерина Конєва, головний редактор/ співзасновник медіа-групи «Технології та Інновації», тел..: +38 067 238 18 51 kateryna.koneva@gmail.com
Місце проведення – Готельно-ресторанний комплекс «Гостевія», Вінницька обл.,
с. Стрижавка. Телефон для бронювання номерів тел. 096 507 1022 (при бронюванні казати «на садівничу конференцію»).
Готелі поряд: Готель «Казка», тел. +38(096)6960402
Готель «Дубовий Гай», тел. +38(066)0960242

Читайте також:
Всеукраїнський Горіховий форум 2021: як це було (відеозвіт)

Журнал «Садівництво»

Останні статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *