Лізинг обладнання для заморозки і переробки плодово-ягідної продукції

 Лізинг обладнання для заморозки і переробки плодово-ягідної продукції

Лізинг техніки, обладнання та іншого майна за останні роки розвивається в усьому світі швидкими темпами. Завдяки копіткій роботі фермерів і садівників України врожайність стрімко зростає, а отже, виникає гостра необхідність у переробці й заморожуванні плодів та ягід. У цьому вітчизняні підприємці теж досягли успіху. Додатковим інструментом, що працює з виробником у синергії, став ЛІЗИНГ, як розумна альтернатива кредиту. Використання фінансових інструментів дозволить, своєю чергою, розумно розподілити ресурси і в короткий термін збільшити виробничі потужності. Лізинг, як фінансовий інструмент, відомий давно. Як свідчать історики, перша згадка (документальна) про лізингові угоди датована 1066 роком, коли Вільгельм Завойовник орендував у нормандських судновласників кораблі для вторгнення на Британські острови.

Сучасна статистика вже більш цікава й інформативна і відображається в щорічних доповідях Leaseurope, де публікується загальний рівень лізингового ринку та окремих його сегментів. Лізинговий ринок Європи дуже неоднорідний. Основними об’єктами ринку лізингу рухомого майна є:

• автомобілі (37–38% від загального обсягу лізингових операцій);
• машини, обладнання та пристрої (24–26%);
• дорожні транспортні засоби (12–14%);
• комп’ютери, оргтехніка для офісів (4–6%);
• літаки, судна, вантажний і залізничний транспорт та інші об’єкти (5–6%).

Досвід зарубіжних країн із розвиненою ринковою економікою свідчить про ефективність поставок техніки, обладнання та нерухомості в лізинг. Такі поставки застосовуються у всіх галузях економіки, включаючи сільське господарство та АПК в цілому.

Лізинг – це особлива сфера діяльності, що потребує спеціальних навиків, досвіду, володіння складним комплексом юридичних, фінансових, бухгалтерських та інших питань.

Читайте також:
Яблуко в пріоритеті у садівничому господарстві «Голд Ромі», що на Буковині

Самі виробники обладнання вкрай рідко можуть виступати в ролі лізингодавця. Найчастіше вони в партнерському тандемі з лізинговою компанією пропонують клієнтові максимально комфортні умови. В Україні такий досвід теж став нормою. Досвід і професійні навики фахівців лізингової компанії «ТЕКОМ-Лізинг» дозволяють провести операцію в короткий термін і з урахуванням всіх побажань клієнта. Завдяки тому, що «ТЕКОМ-Лізинг» може фінансувати обладнання, транспорт, спецтехніку і нерухомість, можна покрити всі потреби для розвитку бізнесу в рамках повного циклу за допомогою однієї фінансової установи – лізингової компанії.

Клієнт має можливість використовувати знання і досвід працівників лізингової компанії. Сьогодні цінніше використовувати знання і вже напрацьовані механізми, ніж просто гроші. Досвід компанії «ТЕКОМ-Лізинг» отриманий у ключових галузях за роки налагодженої роботи, тож він обов’язково стане в пригоді потенційним клієнтам. Лізинг варто розглядати як нову додаткову систему перспективного фінансування!

ПЕРЕВАГИ КУПІВЛІ В ЛІЗИНГ

Щоб підтримувати якість продукції та послуг на високому рівні, підприємствам харчової промисловості необхідно постійно модернізувати виробничу базу.

• Лізинг допоможе без серйозних грошових вкладень і зі збереженням оборотного капіталу розширити Ваш бізнес і вивести його
на новий рівень.
• Короткі терміни прийняття рішень і швидка купівля обладнання дають Вам можливість швидко реагувати на зміну ринку і налагоджувати випуск нової продукції.
• Ви економите власні оборотні кошти і підвищуєте інвестиційну привабливість Вашої компанії за рахунок сучасного обладнання і заздалегідь продуманого планвання бюджету.

Читайте також:
Кава в обмін на дерево: у Дніпрі провели акцію, щоб висадити алею іменних яблунь

Обладнання харчової промисловості, яке можна взяти в лізинг, включає в себе холодильні та морозильні камери, переробні лінії, фасувальні й пакувальні пристрої тощо. З урахуванням специфіки бізнесу фахівці «ТЕКОМ-Лізингу» підберуть оптимальне фінансове рішення.

Ми впевнені, що будь-яке Ваше починання буде успішним! Якщо Вам цікавий лізинг обладнання, якщо Вам потрібна одна виробнича машина або ціла виробнича лінія, якщо Ви модернізуєте або тільки відкриваєте виробництво – то ми запрошуємо Вас до співпраці! Обладнання в лізинг – це шлях до успіху!

Контакти:
м. Одеса, вул. Вапняна, 54-А
За консультацією звертайтеся за телефонами:
+38 (048) 748 73 47, +38 (048) 740 94 90, +38 (048) 740 94 91
info@tekom-lease.com.ua
www.tekom-lease.com.ua

Більше матеріалів читайте у друкованому номері журналу. Ознайомитися зі змістом видання, а також придбати його ви зможете тут.

Оформити передплату журналу «Садівництво і Виноградарство: Технології та Інновації» можна за телефонами:
+38 (0362) 60 88 21,
Альона Данчук, тел.: +38 097 65 43 126
Анна Панкратенкова, тел. +38 097 75 92 583, reklama.nti@gmail.com
Лариса Товкач, тел.+38 097 968 95 16, sad.nti@ukr.net
Ірина Калюжна, тел.: +38 096 458 76 82, reklama.nti@ukr.net
Ірина Петронюк, тел.: +38 096 49 16 692
або надіслати заявку на e-mail: sad2017@ukr.net

Передплату на журнал можна оформити як через редакцію, так і в будь-якому поштовому відділенні. Передплатний індекс 60218.

Журнал «Садівництво»

Останні статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *