Майбутнє – за переробкою

 Майбутнє – за переробкою

Засновники компанії Kreuzmayr Maschinenbau GmbH

Які рішення для виготовлення соків і пюре пропонує Kreuzmayr Maschinenbau GmbH

Переробка та створення продуктів із доданою вартістю – це не окремі бажання та плани деяких виробників, а той шлях, який допоможе їм бути максимально конкурентоспроможними на ринку. Особливо актуальне це питання зараз, коли другий рік поспіль ціна на свіжі яблука не перевищує їхню собівартість, а виробникам подекуди доводиться здавати свою продукцію на переробку і за 2 грн/кг… Вихід з такої патової ситуації – власне обладнання для переробки, зокрема для виготовлення соків, сидрів, джемів та іншої продукції. Які рішення для цього пропонує компанія Kreuzmayr Maschinenbau GmbH, дізнався журнал «Садівництво і Виноградарство. Т.І.».

ЯК УСЕ ПОЧИНАЛОСЯ: ВІД СІМЕЙНОГО БІЗНЕСУ – ДО ГРАВЦЯ НА МІЖНАРОДНОМУ РИНКУ

– Kreuzmayr Maschinenbau GmbH – це сімейне підприємство, – каже засновник компанії Роберт КРОЙЦМАЙЕР. – Мій молодший син працює менеджером із виробництва, я допомагаю йому збирати лінії обладнання, адже за освітою я інженер, тому і відповідаю за новітні розробки.

Історія Kreuzmayr Maschinenbau GmbH почалася в 1993 році із заснування компанії Kreuzmayr Retail, яка займалася… торгівлею машинами та запчастинами. Але підприємство знаходиться в Австрії – в країні, де росте багато старих яблуневих садів. Тому в 2003-му розпочалася нова сторінка компанії – конструювання та виробництво машин та агрегатів для виготовлення і зберігання соку. Наразі компанія розвивається швидкими темпами та займає Засновники компанії Kreuzmayr Maschinenbau GmbH  на світовому ринку провідні позиції в питаннях виробництва обладнання для переробки фруктів та овочів, а також для виготовлення безалкогольних та алкогольних напоїв.

Упродовж майже 20-річної історії підприємство зарекомендувало себе як надійного партнера не лише на австрійському ринку, а й за кордоном. Тому компанія пропонує представникам аграрного сектору в багатьох країнах світу різноманітні лінії для переробки. Географія співпраць компанії Kreuzmayr Maschinenbau GmbH широка: Європа, зокрема й Україна, Канада, США, Південна Америка, Австралія та Нова Зеландія, Об’єднані Арабські Емірати, Африка тощо.

Kreuzmayr Maschinenbau GmbH – австрійська компанія, яка пропонує комплексні технології для виробництва натуральних соків прямого віджиму, сидрів, джемів тощо для малого, середнього та великого бізнесу. На українському ринку підприємство Kreuzmayr Maschinenbau GmbH упродовж тривалого часу представляє компанія-партнер ТОВ «ЄФТ ПЛЮС».

ТОВ «ЄФТ ПЛЮС» має більше 10 реалізованих проєктів в Україні – у Дніпропетровській, Полтавській, Черкаській, Київській, Житомирській, Вінницькій, Закарпатській областях.

СЕРЦЕ ОБЛАДНАННЯ – ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ

– Ми пропонуємо комплексні рішення від одного виробника з урахуванням індивідуальних вимог кожного замовника. Все обладнання комплектується на нашому заводі, тому ми гарантуємо якісне та своєчасне виконання всіх замовлень, – кажуть у компанії Kreuzmayr Maschinenbau GmbH.

 Своїм клієнтам підприємство пропонує комплексні системи для роботи з овочами, фруктами та ягодами, які складаються з миючої та подрібнювальної установки, конвеєрних пресів, резервуарів, пастеризаторів, наповнювачів, пересувних ліній для виробництва соків, сушильних шаф, а також варильного устаткування для виготовлення джемів. Також в асортименті є обладнання для виготовлення сидрів, адже нині напій відновлює популярність, і великі заводи-пивоварні налаштовують частину свого обладнання на виготовлення цього смачного та корисного напою, який навіть є трендом здорового харчування. Що важливо, дробильні машини, розроблені компанією, поєднують у собі інноваційні технології подрібнення, а також високу продуктивність і простоту управління.

– Дуже важливо розуміти, що коли ми пропонуємо клієнтам обладнання, то готові показати, що саме можна на ньому виготовляти. Багато людей просто не знають, як можна переробляти яблука та що з них можна зробити. Натомість ми демонструємо всі ці можливості, а також навчаємо виробників, як створювати чудовий продукт і потім продавати його, – каже Роберт Кройцмайер.

ЩО САМЕ ПОТРІБНО ВИРОБНИКАМ СОКІВ І ПЮРЕ?

Асортимент обладнання для виготовлення соків, сидрів та інших напоїв у світі великий. Але що саме конкурентно відрізняє Kreuzmayr Maschinenbau GmbH від інших виробників подібного устаткування?

– Ми пропонуємо виробникам комплексну лінію обладнання, яка починається з підготовки сировини до фасування різної виробничої потужності та закінчується виготовленням соків і їхнім упакуванням. Зокрема, ми виробляємо системи зберігання, очищення, сушіння та сортування фруктів, а також устаткування для контролю за подачею яблук. Адже якість плодів, які надходять під прес, – дуже важливий момент при виготовленні соку, – розповідає засновник компанії.

Автоматичне регулювання ременів, очищення стрічки преса водою під високим тиском і додаткове чищення щітками – відмінні характеристики процесу переробки фруктів та овочів. Плоди спочатку завантажують, а потім ретельно миють, подрібнюють і пресують. Подрібнену масу подають рівномірно на стрічку преса, віджимають і в кінці видаляють скребком. Подібна чітка технологія дозволяє говорити про високу організованість процесу та можливість отримати продукт відмінної якості.

 – Ще одна з важливих наших розробок – збільшення швидкості обертання під час очищення, миття та сушіння сировини, а також система фільтрації, завдяки якій виробник отримує чистий свіжий сік, сидр чи інший напій, – зазначає Роберт Кройцмайер. – Якщо виробник отримує смачну сировину, то виготовить з неї смачний сік. Водночас сучасні технології та наше обладнання дозволяють робити сік із будь-яких продуктів.

Так, на обладнанні Kreuzmayr Maschinenbau GmbH, окрім яблук і груш, можна переробляти та виготовляти сік з ананасів, гранатів, бузини, моркви, черешні, ківі, абрикосів, кавунів, буряків, винограду, шпинату, селери тощо. Натомість для виготовлення пюре, крім вищеперерахованих, можуть використовуватися такі продукти, як авокадо, фініки, манго, банани, обліпиха тощо.

– Ми переробляємо всі фрукти, які люди споживають у європейських країнах, а також у Пакистані, Узбекистані, Казахстані й Афганістані. Що важливо, на нашому устаткуванні можна переробляти і ягоди – малину, суницю садову, обліпиху, журавлину тощо, – каже засновник компанії.

Потужність такого обладнання становить від 500 літрів на годину до 15 000 літрів за робочу зміну.

Коли йдеться про комплексні лінії для виготовлення соків, сидрів, джемів і пюре, то потрібно розуміти, що вони стаціонарні, тобто потребують окремого приміщення та відповідної його площі. Але водночас компанія Kreuzmayr Maschinenbau GmbH пропонує виробникам і менші варіанти обладнання, які можуть розташовуватися безпосередньо в саду та за потреби пересуватися.

– Наша мобільна установка для виробництва соку – це повністю укомплектована лінія, виготовлена з нержавіючої сталі та алюмінію, призначена для виробництва соку безпосередньо у вашому саду. Трейлер оснащений усім необхідним обладнанням для виробництва соку, він встановлюється в саду і фіксується вбудованими опорами. Для роботи його потрібно підключити до води, електрики та стічних вод. Кожен із компонентів лінії може використовуватися індивідуально, – розповідають у компанії.

НЕ СОКОМ ОДНИМ: ДЖЕМ, МАРМЕЛАД І СУШЕНІ ФРУКТИ

Окрім обладнання для виготовлення пюре, джемів, соків, сидрів та інших напоїв, Kreuzmayr Maschinenbau GmbH пропонує виробникам ще один напрям переробки – сушку.

– Наші сушильні шафи – це універсальне устаткування для сушки нарізаних фруктів, ягід та овочів. Це обладнання можна також використовувати для сушки трав, м’яса, квітів тощо, – розповідають у компанії.

Окрім того, виробники фруктів можуть придбати у компанії ще й варильний котел із нержавіючої сталі, який призначений для виготовлення джемів та мармеладу.

– Котел оснащений міксером та електричним нагрівачем. Важливо, що процес зберігає всі ароматичні властивості продукту завдяки невеликій різниці температур між водяною лазнею та котлом, – зазначають у компанії Kreuzmayr Maschinenbau GmbH.

Контакти: Kreuzmayr Maschinenbau GmbH http://www.kreuzmayr.com,

ТОВ «ЄФТ ПЛЮС», http://www.eftgroup.com.ua, 0800 357 228

Безкоштовно завантажити випуск журналу «Садівництво та Овочівництво. Технології та інновації» № 3 можна тут.

Аби придбати друкований випуск журналу, оформити передплату на рік (у 2022 році буде 5 випусків) або придбати видання, видані впродовж минулих років, звертайтеся: Лариса Товкач, +38 (097) 968 95 16, sad.nti@ukr.net.

Якщо ви хочете, щоб у наступному номері журналу ми написали саме про ваше господарство, підприємство, медіагрупа «Технології та Інновації» пропонує розміщення новин та інформації про компанії на електронних та друкованих ресурсах. Ми з радістю напишемо про досвід – ваш чи ваших клієнтів, про впроваджені новітні технології та передові рішення у журналах чи на сайтах («Ягідник» і «Садівництво і Виноградарство. Т.І.»).

Контакти: Надія Ящук, директор проєкту, тел. +38 (068) 568-58-22rnadia@ukr.net

Лариса Товкач, менеджер, +38 (097) 968 95 16, sad.nti@ukr.net.

Анна Панкратенкова, менеджер, +38 097 759 25 83, +38 095 607 09 04, reklama.nti@gmail.com

Все буде Україна!

Журнал «Садівництво»

Останні статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *