На Дніпропетровщині вирощують капусту зі смаком спаржі

 На Дніпропетровщині вирощують капусту зі смаком спаржі

Сімейний бізнес BroPRO, який започаткували 2019 року брати Іван, Руслан та Максим Павліки, вирощують спаржу на площі 10 гектарів у селі Царичанка на Дніпропетровщині.

Про це під час прямого ефіру в Instagram розповів співвласник компанії BroPRO Максим Павлік, повідомляє видання agroportal.

Паралельно зі спаржею у господарстві також заклали гектар землі під артишок, але з його реалізацією є певні проблеми.

– Цього сезону такого обсягу, який був минулоріч, не буде, адже є проблеми з реалізацією. Всі хочуть купувати, але у ресторанів йде багато часу, щоб почистити артишок. Тож ми продовжуємо експериментувати з іншими культурами, – розповів співвласник компанії BroPRO Максим Павлік.

Тому цьогоріч в асортименті BroPRO з’явиться капуста броколіні зі смаком спаржі. Насіння придбали з Італії, а перший урожай очікують у серпні.

Читайте також: Вийшов друком новий випуск журналу «Садівництво і Овочівництво. Т.І.»/«Горішник»!

Підсумки року: урожай овочів в Україні зріс на 10%

Журнал «Садівництво»

Останні статті

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *